Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Punkowa legenda w Hawierzowie

Już tylko niecałe dwa tygodnie zostały do rozpoczęcia 11. edycji festiwalu muzycznego w Hawirzowie: Inkubator. W tym roku organizatorzy postanowili, że odbędzie się on w ostrych klimatach rockowych. Impreza rozpocznie się 12 czerwca 2010 roku o godzinie 13:30 w hawierzowskim Letnim Kinie.

Na to ważne muzyczne wydarzenie w regionie warto się wybrać ze względu na obecność światowych gwiazd – swoje trzydzieste urodziny do Hawierzowa przyjedzie świętować legenda punkowej muzyki na świecie, angielska grupa The Exploited - Postanowiliśmy tym razem postawić na ostrzejszą muzykę. Ogromnie się cieszymy, że udało się sprowadzić do Hawierzowa świętującą swoje trzydzieste urodziny legendę muzyki punk – The Exploited. Bardzo cieszy nas także to, że odwiedzą nas i inne grupy, które w naszym regionie dawno nie występowały, takie jak Wohnout – informują organizatorzy z hawierzowskiej Viking agency.
Oprócz punkowej grupy z Wielkiej Brytanii, wystąpi również legenda czeskiego undergroundu Plastic People of the Universe. Na festiwalu pojawią się  także m.in. takie doskonale znane na czeskim rynku muzycznym grupy jak Polemic, Post-it czy Clou. To jeszcze nie wszystko – wystąpi także niemiecki pop-punkowy zespół Green Frog Feet. - Wierzymy, że i oni sprawią że zabawa w letnim kinie (gdzie odbywa się koncert przyp. red.) będzie wspaniała – dodają organizatorzy
Wśród występujących pojawią się również nieco mniej znane zespoły z okolic Hawierzowa oraz najlepsze amatorskie grupy z przeglądu Radegast Líheň –  Crash Road z Brna, Slepí Křováci z Frydku Mistka oraz Heebie Jeebies z Hronova

Dla uczestników festiwalu przygotowano również tradycyjny Radegast Adrenalin Park, który pełen będzie zabawnych atrakcji oraz niespodzianek. Główny sponsor ufundował również dla pierwszych 500. osób które pojawiają się na festiwalu, po darmowym piwie.
Bilety w przedsprzedaży kosztują 220 koron i dostępne są w sieci Tickestream.

Więcej informacji na temat imprezy oraz szczegółowy program znajdą państwo na stronie www.festivalinkubator.cz.

[PL]

miejsce wydarzenia:

Pokaż Festiwal Inkubator na większej mapie

źródło: ox.pl
dodał: CR

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: