Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Puchar za nami

W niedzielę 16 lutego rozegrano pierwsze zawody tegorocznej, IX edycji cyklu Pucharu Beskidzkich Groni. Działacze Uczniowskiego Klubu Sportowego Brenna-Górki zorganizowali je na sztucznie naśnieżonym stoku Starego Gronia w centrum Brennej.

Choć pod koniec zjazdu postraszyło nieco deszczem, jak na panującą od dłuższego czasu pogodę warunki były dobre, a gdzie się przetarło i spod śniegu przebijała trawa i błoto, pracownicy Stacji Narciarskiej Stary Groń i działacze UKS-u spieszyli z łopatami, by dosypać sztucznego śniegu. Na starcie zawodów stanęło ponad dwustu zawodników klasyfikowanych w siedmiu kategoriach wiekowych. 

Zobacz wyniki KLIKNIJ>>> (format PDF)

Oprócz samych zawodów nie zabrakło także innych atrakcji na stoku i w jego okolicy. Zawody zbiegły się w czasie z akcją Radia Zet i beskidzkiej Piątki, dzięki czemu po swym przejeździe oczekujące na wręczenie pucharów dzieci miały czym wypełnić ten czas. Radiowcy zorganizowali bowiem liczne konkursy i zabawy z nagrodami. Na stoku pojawili się także policjanci na nartach, którzy mówili o bezpiecznej jeździ na nartach i swojej roli na stoku. 

(indi)

źródło: ox.pl
dodał: ID

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: