Puchar Wisły
W dniach 22-23 stycznia na skoczniach w Wiśle Łabajowie i trasach biegowych COS Kubalonka rozegrano Puchar Wisły w skokach narciarskich i kombinacji norweskiej.
W piątkowym konkursie skoków zwycięstwa odnieśli Mateusz Cieślar, Tomasz Byrt (obaj KS Wisła Ustronianka), Krzysztof Biegun (SS-R LKS Sokół Szczyrk), Łukasz Podżorski (KS Wisła Ustronianka) oraz Dawid Jarząbek (TS Wisła Zakopane).
Z kolei w zawodach dwubojowych, które zakończyły się sobotnim biegiem triumfowali Mateusz Cieślar, Szczepan Kupczak (SS-R LKS Sokół Szczyrk), Marcin Dziadoń, Krzysztof Dziadoń (obaj TS Wisła Zakopane) i Dawid Jarząbek.
Wyniki:
SKOKI NARCIARSKIE
Junior A (rocznik 1990-91) - skocznia HS-72 (K-65)
1 | Mateusz Cieślar | KS Wisła Ustronianka | 229,0 pkt. | 66,0 i 66,5 m |
2 | Wojciech Dudek | SS-R LKS Sokół Szczyrk | 169,9 pkt. | 56,0 i 55,0 m |
3 | Andrzej Staszel | LKS Poroniec Poronin | 154,1 pkt. | 54,5 i 52,0 m |
4 | Karol Adamus | SS-R LKS Sokół Szczyrk | 151,8 pkt. | 53,5 i 51,0 m |
5 | Kamil Waluś | KS Wisła Ustronianka | 135,6 pkt. | 50,0 i 49,0 m |
6 | Marek Jurosz | KS Wisła Ustronianka | 128,3 pkt. | 49,0 i 48,0 m |
7 | Marcel Gral | LKS Klimczok Bystra | 124,4 pkt. | 47,0 i 49,0 m |
8 | Jakub Maślany | ZKN Sokół Zagórz | 95,0 pkt. | 43,5 i 41,5 m |
9 | Wojciech Migacz | KS Śnieżka Karpacz | 58,3 pkt. | 35,0 i 37,0 m |
Junior B (rocznik 1992-93) - skocznia HS-72 (K-65)
1 | Tomasz Byrt | KS Wisła Ustronianka | 247,4 pkt. | 68,5 i 69,0 m |
2 | Aleksander Zniszczoł | KS Wisła Ustronianka | 242,9 pkt. | 67,0 i 69,0 m |
3 | Bartłomiej Kłusek | LKS Klimczok Bystra | 229,8 pkt. | 66,0 i 66,0 m |
4 | Piotr Szczepaniak-Krukowski | AZS Zakopane | 221,1 pkt. | 64,0 i 65,0 m |
5 | Piotr Czyż | KS Wisła Ustronianka | 220,3 pkt. | 64,0 i 65,5 m |
6 | Dawid Kanik | LKS Klimczok Bystra | 212,1 pkt. | 64,0 i 62,5 m |
7 | Rafał Polinkiewicz | TS Wisła Zakopane | 211,9 pkt. | 63,0 i 63,0 m |
8 | Andrzej Szlembarski | AZS Zakopane | 211,7 pkt. | 62,5 i 63,0 m |
9 | Konrad Turczak | SS-R LKS Sokół Szczyrk | 210,2 pkt. | 60,5 i 65,0 m |
10 | Szczepan Kupczak | SS-R LKS Sokół Szczyrk | 209,0 pkt. | 62,0 i 63,0 m |
11 | Artur Kukuła | KS Wisła Ustronianka | 201,0 pkt. | 60,0 i 62,5 m |
12 | Michał Podżorski | KS Wisła Ustronianka | 198,2 pkt. | 60,0 i 60,5 m |
. | … | … | ... | … |
15 | Patryk Dunajski | KS Wisła Ustronianka | 191,8 pkt. | 60,5 i 59,0 m |
17 | Piotr Wójcik | KS Wisła Ustronianka | 182,9 pkt. | 56,0 i 60,0 m |
19 | Dawid Macura | KS Wisła Ustronianka | 164,7 pkt. | 57,0 i 53,5 m |
Junior C (rocznik 1994-95) - skocznia HS-72 (K-65)
1 | Krzysztof Biegun | SS-R LKS Sokół Szczyrk | 230,1 pkt. | 66,0 i 68,0 m |
2 | Szymon Szostok | KS Wisła Ustronianka | 229,2 pkt. | 65,5 i 65,0 m |
3 | Kamil Byrt | KS Wisła Ustronianka | 220,6 pkt. | 63,5 i 65,5 m |
4 | Bartłomiej Gąsienica-Laskowy | AZS Zakopane | 219,1 pkt. | 64,5 i 64,5 m |
5 | Marcin Miętus | AZS Zakopane | 218,9 pkt. | 63,0 i 65,5 m |
6 | Kamil Gałysa | AZS Zakopane | 218,7 pkt. | 64,0 i 64,0 m |
7 | Piotr Świerczek | LKS Klimczok Bystra | 208,2 pkt. | 62,0 i 63,5 m |
8 | Mateusz Kojzar | KS Wisła Ustronianka | 204,9 pkt. | 63,5 i 60,0 m |
9 | Jakub Wolny | LKS Klimczok Bystra | 204,7 pkt. | 61,5 i 61,5 m |
10 | Konrad Janota | SS-R LKS Sokół Szczyrk | 203,0 pkt. | 60,0 i 62,5 m |
. | … | … | ... | … |
34 | Narek Jesajan | LKS Olimpia Goleszów | 57,6 pkt. | 39,0 i 37,5 m |
Junior D (rocznik 1996-97) - skocznia HS-42 (K-35)
1 | Łukasz Podżorski | KS Wisła Ustronianka | 303,3 pkt. | 45,0 i 45,5 m |
2 | Krzysztof Leja | AZS Zakopane | 295,1 pkt. | 44,0 i 44,5 m |
3 | Mateusz Hulbój | PKS Olimpijczyk Gilowice | 286,9 pkt. | 43,0 i 43,5 m |
4 | Michał Milczanowski | ZTS Zakucie Zagórz | 282,3 pkt. | 42,0 i 43,5 m |
5 | Przemysław Kantyka | LKS Klimczok Bystra | 271,6 pkt. | 42,0 i 41,5 m |
6 | Damian Lasota | KS Wisła Ustronianka | 269,2 pkt. | 41,0 i 41,0 m |
7 | Krzysztof Dziadoń | TS Wisła Zakopane | 268,2 pkt. | 41,5 i 40,5 m |
8 | Piotr Byrski | TS Wisła Zakopane | 253,1 pkt. | 38,5 i 40,0 m |
9 | Grzegorz Kois | AZS Zakopane | 242,4 pkt. | 38,5 i 38,0 m |
10 | Bartłomiej Jarząbek | TS Wisła Zakopane | 242,3 pkt. | 37,5 i 38,0 m |
. | … | … | ... | … |
18 | Kamil Kurek | LKS Olimpia Goleszów | 214,5 pkt. | 35,0 i 35,0 m |
20 | Filip Pałaszyński | LKS Olimpia Goleszów | 189,4 pkt. | 30,0 i 34,0 m |
21 | Antoni Juroszek | KS Wisła Ustronianka | 182,2 pkt. | 30,0 i 32,0 m |
22 | Maciej Pszczoła | KS Wisła Ustronianka | 181,0 pkt. | 30,5 i 32,0 m |
24 | Radosław Palion | KS Wisła Ustronianka | 177,6 pkt. | 30,5 i 30,5 m |
Junior E (rocznik 1998 i młodsi) - skocznia HS-42 (K-35)
1 | Dawid Jarząbek | TS Wisła Zakopane | 275,6 pkt. | 42,0 i 41,5 m |
2 | Paweł Wąsek | LKS Olimpia Goleszów | 255,0 pkt. | 39,5 i 38,0 m |
3 | Dominik Kastelik | PKS Olimpijczyk Gilowice | 254,1 pkt. | 39,5 i 39,0 m |
4 | Jakub Jurosz | KS Wisła Ustronianka | 250,5 pkt. | 39,0 i 38,5 m |
5 | Lukáš Kantor | TJ TŽ Třinec | 241,8 pkt. | 37,0 i 38,5 m |
6 | Andrzej Pałasz | UKS Zogrody Stare Bystre | 238,0 pkt. | 38,5 i 36,5 m |
7 | Robert Szymeczek | TJ TŽ Třinec | 214,2 pkt. | 33,5 i 36,0 m |
8 | Kacper Konior | LKS Klimczok Bystra | 209,8 pkt. | 34,0 i 34,0 m |
9 | Stanisław Kos | LKS Poroniec Poronin | 209,3 pkt. | 34,0 i 34,0 m |
10 | Szymon Łokaj | SS-R LKS Sokół Szczyrk | 208,8 pkt. | 33,0 i 35,0 m |
. | … | … | ... | … |
12 | Bartosz Czyż | KS Wisła Ustronianka | 200,0 pkt. | 33,0 i 32,0 m |
KOMBINACJA NORWESKA
Junior A (rocznik 1990-92) - 1 skok / bieg na 6 km
1. Mateusz Cieślar (KS Wisła Ustronianka)
skok (1) - 114,4 pkt. (66,0 m) / bieg (3) - 17.20,4
2. Karol Adamus (SS-R LKS Sokół Szczyrk) - 0.37,7 straty
skok (4) - 79,4 pkt. (53,5 m) / bieg (1) - 15.37,7
3. Wojciech Dudek (SS-R LKS Sokół Szczyrk) - 1.22,5
skok (2) - 86,4 pkt. (56,0 m) / bieg (2) - 16.50,7
4. Andrzej Staszel (LKS Poroniec Poronin) - 3.24,5
skok (3) - 80,3 pkt. (54,5 m) / bieg (4) - 18.28,7
5. Mateusz Rzadkosz (LKS Poroniec Poronin) - 4.00,3
skok (5) - 75,0 pkt. (52,5 m) / bieg (5) - 18.43,5
6. Adam Szczepaniak (LKS Poroniec Poronin) - 4.56,5
skok (7) - 62,6 pkt. (48,0 m) / bieg (6) - 18.50,7
7. Marek Jurosz (KS Wisła Ustronianka) - 5.16,3
skok (6) - 65,6 pkt. (49,0 m) / bieg (7) - 19.21,5
8. Leszek Gut-Chowaniec (LKS Poroniec Poronin) - 6.11,2
skok (8) - 52,8 pkt. (44,5 m) / bieg (8) - 19.25,4
9. Wojciech Migacz (KS Śnieżka Karpacz) - 13.31,5
skok (9) - 58,3 pkt. (35,0 m) / bieg (9) - 25.00,7
Junior B (rocznik 1992-93) - 1 skok / bieg na 6 km
1. Szczepan Kupczak (SS-R LKS Sokół Szczyrk)
skok (3) - 103,8 pkt. (62,0 m) / bieg (2) - 15.39,5
2. Piotr Szczepaniak-Krupowski (AZS Zakopane) - 0.18,2 straty
skok (1) - 109,6 pkt. (64,0 m) / bieg (4) - 16.20,7
3. Wojciech Marusarz (AZS Zakopane) - 0.24,0
skok (8) - 91,7 pkt. (58,0 m) / bieg (1) - 15.15,5
4. Andrzej Szlembarski (AZS Zakopane) - 0.48,5
skok (2) - 105,0 pkt. (62,5 m) / bieg (5) - 16.33,0
5. Konrad Turczak (SS-R LKS Sokół Szczyrk) - 1.27,5
skok (5) - 99,2 pkt. (60,5 m) / bieg (7) - 16.49,0
6. Mateusz Mniszak (AZS Zakopane) - 1.31,7
skok (7) - 97,5 pkt. (60,0 m) / bieg (6) - 16.46,2
7. Jan Zięba (TS Wisła Zakopane) - 1.32,4
skok (9) - 89,5 pkt. (57,5 m) / bieg (3) - 16.14,9
8. Jakub Przybyła (UKS Regle Kościelisko) - 2.01,2
skok (4) - 101,4 pkt. (61,5 m) / bieg (9) - 17.29,7
9. Michał Podżorski (KS Wisła Ustronianka) - 2.21,2
skok (6) - 99,0 pkt. (60,0 m) / bieg (10) - 17.41,7
10. Piotr Lassak (LKS Poroniec Poronin) - 4.17,5
skok (13) - 63,9 pkt. (48,5 m) / bieg (8) - 17.18,0
Junior C (rocznik 1994-95) - 1 skok / bieg na 4 km
1. Marcin Dziadoń (TS Wisła Zakopane)
skok (11) - 91,2 pkt. (58,0 m) / bieg (1) - 10.47,6
2. Krzysztof Biegun (SS-R LKS Sokół Szczyrk) - 0.12,5
skok (1) - 112,4 pkt. (66,0 m) / bieg (8) - 12.06,2
3. Kamil Byrt (KS Wisła Ustronianka) - 0.24,4
skok (4) - 108,9 pkt. (63,5 m) / bieg (7) - 12.05,1
4. Marcin Miętus (AKS Zakopane) - 0.52,1
skok (5) - 107,7 pkt. (63,0 m) / bieg (13) - 12.31,8
5. Artur Łokaj (SS-R LKS Sokół Szczyrk) - 0.58,1
skok (8) - 99,2 pkt. (60,5 m) / bieg (9) - 12.10,8
6. Jakub Wolny (LKS Klimczok Bystra) - 1.08.4
skok (6) - 102,6 pkt. (61,5 m) / bieg (14) - 12.32,3
7. Kamil Gałysa (AZS Zakopane) - 1.08,5
skok (3) - 109,1 pkt. (64,0 m) / bieg (19) - 12.55,0
8. Jan Łowisz (AZS Zakopane) - 1.11,3
skok (21) - 72,4 pkt. (51,0 m) / bieg (2) - 11.00,6
9. Konrad Janota (SS-R LKS Sokół Szczyrk) - 1.24,5
skok (9) - 99,0 pkt. (60,0 m) / bieg (15) - 12.36,2
10. Michał Gut-Chowaniec (LKS Poroniec Poronin) - 1.34,0
skok (14) - 85,9 pkt. (56,0 m) / bieg (6) - 12.04,7
Junior D (rocznik 1996-97) - 1 skok / bieg na 2 km
1. Krzysztof Dziadoń (TS Wisła Zakopane)
skok (5) - 135,9 pkt. (41,5 m) / bieg (1) - 5.31,8
2. Łukasz Podżorski (KS Wisła Ustronianka) - 0.01,0 straty
skok (1) - 150,0 pkt. (45,0 m) / bieg (2) - 5.59,8
3. Krzysztof Leja (AZS Zakopane) - 0.20,2
skok (2) - 146,4 pkt. (44,0 m) / bieg (3) - 6.13,0
4. Piotr Byrski (TS Wisła Zakopane) - 1.11,0
skok (7) - 124,6 pkt. (38,5 m) / bieg (4) - 6.20,8
5. Igor Smorul (ZTS Zakucie Zagórz) - 1.39,3
skok (10) - 116,7 pkt. (37,0 m) / bieg (5) - 6.34,1
6. Michał Milczanowski (ZTS Zakucie Zagórz) - 1.46,3
skok (4) - 137,7 pkt. (42,0 m) / bieg (13) - 7.22,1
7. Bartłomiej Jarząbek (TS Wisła Zakopane) - 2.01,8
skok (9) - 120,0 pkt. (37,5 m) / bieg (10) - 7.02,6
8. Grzegorz Kois (AZS Zakopane) - 2.13,8
skok (8) - 123,6 pkt. (38,5 m) / bieg (12) - 7.21,6
9. Kamil Wieczorek (SS-R LKS Sokół Szczyrk) - 2.37,2
skok (11) - 114,4 pkt. (36,5 m) / bieg (14) - 7.28,0
10. Marcin Szwajnos (TS Wisła Zakopane) - 2.42,0
skok (21) - 86,5 pkt. (30,0 m) / bieg (6) - 6.38,8
...
12. Antoni Juroszek (KS Wisła Ustronianka) - 2.57,2
skok (20) - 87,0 pkt. (30,0 m) / bieg (8) - 6.55,0
19. Radosław Palion (KS Wisła Ustronianka) - 4.23,2
skok (17) - 88,8 pkt. (30,5 m) / bieg (17) - 8.24,0
21. Kamil Kurek (LKS Olimpia Goleszów) - 5.42,9
skok (16) - 107,0 pkt. (35,0 m) / bieg (22) - 9.18,7
22. Filip Pałaszyński (LKS Olimpia Goleszów) - 6.04,9
skok (22) - 86,0 pkt. (30,0 m) / bieg (20) - 9.00,7
23. Maciej Pszczoła (KS Wisła Ustronianka) - 6.22,7
skok (19) - 87,3 pkt. (30,5 m) / bieg (23) - 9.20,5
Junior E (rocznik 1998 i młodsi) - 1 skok / bieg na 2 km
1. Dawid Jarząbek (TS Wisła Zakopane)
skok (1) - 139,7 pkt. (42,0 m) / bieg (1) - 6.54,3
2. Jakub Jurosz (KS Wisła Ustronianka) - 1.45,7 straty
skok (3) - 126,4 pkt. (39,0 m) / bieg (3) - 8.15,0
3. Paweł Wąsek (LKS Olimpia Goleszów) - 2.01,8
skok (2) - 130,7 pkt. (39,5 m) / bieg (5) - 8.39,1
4. Stanisław Kos (LKS Poroniec Poronin) - 2.42,4
skok (6) - 104,4 pkt. (34,0 m) / bieg (4) - 8.28,7
5. Szymon Łokaj (SS-R LKS Sokół Szczyrk) - 3.00,4
skok (7) - 100,8 pkt. (33,0 m) / bieg (6) - 8.39,7
6. Jakub Chowaniec (TS Wisła Zakopane) - 3.14,8
skok (8) - 71,9 pkt. (26,5 m) / bieg (2) - 7.58,1
7. Damian Skupień (TS Wisła Zakopane) - 3.28,3
skok (4) - 106,7 pkt. (34,5 m) / bieg (8) - 9.19,6
8. Nikita Agibalov (Białoruś) - 4.41,5
skok (9) - 62,7 pkt. (24,5 m) / bieg (7) - 9.06,8
9. Kacper Konior (LKS Klimczok Bystra) - 5.13,8
skok (5) - 105,4 pkt. (34,0 m) / bieg (9) - 11.00,1
Komentarze
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.