Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

PTTK przyznało odznaki

Uroczyste zakończenie roku szkolnego w Szkole Podstawowej nr 2 im. J. Michejdy w Ustroniu było okazją do wręczenie odznak Turysty Przyrodnika oraz Przyjaciela Cieszyna.

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 2 im. J. Michejdy w Ustroniu zakończyli rok nie tylko trzymając w ręku szkolne świadectwo, ale również honorową odznakę. 

Uroczysty apel był również okazją do wyróżnienia nauczycieli, którzy w minionym roku szkolnym czynnie współpracowali z Komisją Ochrony Przyrody KOP PTTK „Beskid Śląski” w Cieszynie.

- W miniony piątek (29.06.2012), w dniu zakończenia roku szkolnego uczniowie Szkoły Podstawowej w Ustroniu z rąk przedstawicieli KOP PTTK otrzymali odznaki Turysta Przyrodnik w stopniu: popularna, mała brązowa i mała srebrna. Do uczniów „powędrowało” również 20 odznak Przyjaciel Cieszyna w stopniu złotym. Łącznie Komisja przyznała ponad 30 odznak... - relacjonuje Jan Machała przewodniczący KOP PTTK.

Na ręce dyrekcji szkoły wręczono list gratulacyjny, w którym dziękowano nauczycielom - Krystynie Foltyn, Grażynie Pilch i Annie Depta. - Jeszcze raz dziękujemy za współpracę i zachęcanie młodzieży do zdobywania odznak – podkreśla J. Machała, który również od społeczności szkolnej odebrał podziękowania i kwiaty za organizację wycieczek i prelekcji przyrodniczych. Wśród młodzieży szkolnej za szczególną wiedzę przyrodniczą wyróżniono najlepszych uczestników konkursów: Marlenę Janik, Kingę Kubala i Janka Śliwkę.

 

Barbara Stelmach-Kubaszczyk 

 

źródło: ox.pl
dodał: BSK

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: