Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Pstryknij i wygraj atrakcyjne nagrody pieniężne!

Przypominamy o trwającym konkursie fotograficznym 'Miasto Ustroń jesienią i zimą', którego organizatorem jest Miasto Ustroń. Termin nadsyłania zdjęć to 20 marzec 2014 r. Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody pieniężne (I miejsce: 2000 zł, II miejsce: 1000 zł, III miejsce: 500 zł).

Konkurs skierowany jest do amatorów, którzy w dziedzinie fotografii stawiają pierwsze kroki oraz do profesjonalistów zajmujących się fotografią na co dzień.

Przedmiotem zdjęć powinny być zabytkowe obiekty, architektura miasta, lokalna flora i fauna, pomniki przyrody, krajobrazy, pejzaże, urokliwe miejsca.

Zdjęcia powinny przedstawiać miasto Ustroń w barwach jesiennych lub zimowych.

Zdjęcia na płytach CD lub DVD wraz z formularzem uczestnictwa należy dostarczyć (pocztą lub osobiście) do 20 marca 2014 r. do siedziby organizatora: Miasto Ustroń, ul. Rynek 1, 43-450 Ustroń z dopiskiem: Konkurs fotograficzny ”Miasto Ustroń jesienią i zimą”.

Regulamin konkursu wraz z formularzem zgłoszeniowym można znaleźć w oficjalnym serwisie Miasta Ustroń www.ustron.pl oraz na facebookowym profilu Miasta Ustroń.

Zapraszamy do udziału w konkursie!

(red.)

źródło: mat.pras.
dodał: NG

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: