Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Brenna z Zetką na śniegu

W Brennej alpejska pogoda, dosypało śniegu i przepiękne słońce - tak zachęca do przyjazdu do tej miejscowości Katarzyna Macura dyrektor Ośrodka Promocji Kultury i Sportu. Warto przyjechać w weekend bo wiele imprez na śniegu.

Przez najbliższe trzy weekendy, górskie miejscowości bawić się będą wspólnie z radiem Zet. Najbliższa sobota i niedziela to imprezy w Brennej. Kolejny raz bawimy się w ramach cyklu “Bezpieczna Zima z Radiem ZET”. Przez dwa dni zapowiada się wiele atrakcji. W Brennej alpejska pogoda, dosypało śniegu i przepiękne słońce. Wszystkie ośrodki narciarskie mamy czynne –  zachęca do przyjazdu do tej miejscowości Katarzyna Macura dyrektor Ośrodka Promocji Kultury i Sportu. Warto przyjechać w weekend, bo wiele imprez na śniegu.

W sobotę imprezy odbędą się w Parku Turystyki. Początek o godzinie 10.00. w programie m.in. mecze hokejowe dla rodzin i dzieci (sprzęt zapewnia organizator). Będą też loty narciarskie, przeciąganie liny, konkurs „skoków na Wielkiej Krokwi”. Będzie też biathlon, narty zespołowe i strzelanie z profesjonalnego karabinku.


posłuchaj

 

Dla startujących w konkursach przewidziano atrakcyjne nagrody.

W niedzielę impreza przenosi się na Stok Starego Gronia. Tam pojawią się instruktorzy, którzy uczyć będą dobrych zjazdów. Na stoku rozegranie zostanie również Puchar Beskidzkich Groni. Biuro zawodów czynnej jest od godziny 9. Start pierwszych zawodników przewidziano na 11. Zawodnicy startują w 4 kategoriach wiekowych, osobno panie osobno panowie. - dodaje Macura.

W Brennej znacznie poprawiły się warunki na stokach. Przez ten okres ocieplenia ośrodki pracowały ale z wielkim trudem, wczoraj dosypało naturalnego śniegu, trasy się poprawiły. Liczymy, że w weekend będziemy mieli wielu turystów – dodaje szefowa promocji Brennej.

Jan Bacza

źródło: OX.pl
dodał: JB

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: