Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Przywieźli medale z zagranicy

Cieszyńscy judocy, pod wodzą Arkadiusza Lipy, wzięli udział w Mistrzostwach Euroregionu Beskidy, które odbyły się w czeskich Raskovicach. O tym, jak dobrze spisali się młodzi adepci, najlepiej świadczą cztery złote krążki.

Wiktoria Michalska, Kornelia Stankiewicz, Oliwier Kozłowski oraz Kevin Michalski. Ci czterzej reprezentanci cieszyńskiego klubu okazali się bezkonkurencyjni w swych kategoriach wagowych. Bardzo blisko złotego medalu były także Karolina Kojs i Kornelia Piprek, ale zawodniczki KS Cieszyn poniosły porażki w finale. Z brązu radowali się Alicja Zgliszczyńska oraz Patryk Spyra. Na czwartym miejscu zakończyła zmagania Natalia Król.

SUKCES CIESZYŃSKICH KARATEKÓW

Udany weekend mają za sobą również skoczowianie. Zawodnicy Sparty wystartowali w Jaśle, gdzie miała miejsce druga edycja International Judo League. W zawodach wzięło udział wielu judoków także spoza Polski, m.in. Węgrzy, Ukraińcy czy Słowacy. Trzech reprezentantów skoczowskiego klubu - Jan Kolondra, Anna Muras i Szymon Staniek - stanęło na najwyższym stopniu podium. Pozostali zawodnicy wywalczyli jeszcze siedem krążków, a w klasyfikacji drużynowej Akademia Sparty awansowała na czwarte miejsce.

AP/mat. pras.

źródło: ox.pl
dodał: Andrzej Poncza

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: