Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Przez Skoczów ciągle objazdami

Nadal nieprzejezdna jest ulica Stalmacha w Skoczowie. Trwa tam przebudowa przepustu na korycie cieku wodnego.
Cztery dni miał być zamknięty odcinek ulicy Stalmacha w Skoczowie. Odcinek newralgiczny, bo tędy wiele samochodów kieruje się w stronę Wiślicy, Simoradza czy Dębowca. Kursują również tutaj autobusy.

Jak czytamy na internetowej stronie Skoczowa prace nadal trwają: - Na odcinku od parkingu sklepu Hermes do ul. Potok została całkowicie zamknięta ulica Stalmacha. Droga będzie zamknięta jeszcze kilka dni, wciąż obowiązują objazdy. Niezwłocznie po otwarciu poinformujemy o tym fakcie na www. skoczow.pl. Za zaistniałe niedogodności przepraszamy - informuje serwis skoczow.pl
 
Droga pierwotnie miała być otwarta w piątek, 21 marca, jednak to nie nastąpiło. Jak informuje dzisiaj Portal OX.pl Krzysztof Brudny, naczelnik Wydziału Inwestycji i Rozwoju Urzędu Miejskiego w Skoczowie. Czekamy jeszcze na uzgodnienia i informacje z Powiatowego Zarządu Dróg i policji, zastrzeżenia ma jedna z rodzin mieszkających w pobliżumówi.
 
W tej chwili fragment Stalmacha jest zamknięty, kiedy zostanie otwarty, ma zostać wprowadzony tam ruch wahadłowy. Więcej o remoncie koryta cieku pisaliśmy w materiale: Skoczów – będą objazdy. Tam też informacja jak ominąć zamknięty odcinek.
 
 
JB
źródło: ox.pl/skoczow.pl
dodał: JB

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: