Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Przesiadają się do nowego samochodu

Już tylko nieco ponad tydzień pozostał do rozpoczęcia tegorocznych Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski. Do rywalizacji, w nowym samochodzie, przystąpią Jarosław i Marcin Szejowie. Ustronianie przesiadają się do Skody Fabii Rally2 evo.

Cel wykonany. Najszybsi bracia w Polsce zmienili samochód przed sezonem 2024. W ostatnich latach ścigali się Hyundaiem i20 R5, z którym stawali na podium m.in. w Rajdzie Śląska, ale nie zabrakło również problemów. Hyundai i20 R5 był najstarszą konstrukcją w stawce królewskiej klasy RSMP. Szejowie w tym roku będą startować Skodą Fabią Rally2 evo.

- Wskakujemy w końcu do samochodu kategorii Rally2, co jest spełnieniem naszych marzeń. Od pierwszej chwili w Skodzie Fabii Rally2 evo poczułem, jak kapitalny jest to samochód. Jak doskonale się go prowadzi, jak on hamuje, skręca i przyspiesza. To jest inna liga. Cieszę się, że będziemy mieli do dyspozycji taki sprzęt w nowym sezonie RSMP – przyznaj Jarosław Szeja.

- To daje nam nowe nadzieje i motywację do dalszej pracy. Chciałbym serdecznie podziękować wszystkim naszym partnerom – przede wszystkim firmie GK Forge - bez których to nie byłoby możliwe. Zarówno zmiana samochodu, jak i starty w pełnym sezonie mistrzostw Polski. Dziękujemy za zaufanie i bierzemy się do ciężkiej pracy! - dodaje kierowca GK Forge LOTTO Rally Team.

 

 

 

źródło: ox.pl
dodał: Andrzej Poncza

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: