Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Przemilczane w Wiśle

Mieszkańcy Wisły

  Jesteśmy przed II turą wyborów na burmistrza miasta. Pragnę zachęcić mieszkańców, aby ponownie wzięli udział w niedzielnym głosowaniu.
Najbliższe 4-lata będą okresem bardzo trudnym. Prócz realizacji zapisów programów burmistrz musi podjąć specjalne działania. To bardzo ważna sprawa i niestety przemilczana w tej kampanii. Wyczekiwałem na nią przez ostatnie dwa miesiące - niestety nikt o niej nie wspomniał - dlatego zwracam na nią uwagę teraz.
  W najbliższej kadencji będziemy zabiegać o nowe korzystne zasady rozdziału pieniędzy unijnych na lata 2014-2020. Istotą będą dobre i ciekawe pomysły na nowe inwestycje turystyczne i miejskie na następne lata. To ogromna szansa na „Rozwój Wisły dla Pokoleń”.
     W Radzie Miasta burmistrz musi współpracować ze wszystkimi radnymi. Ważną jest jednak kwestia, gdy burmistrz ma w radzie większość radnych chcących realizować ten sam program. Taka szansa jest właśnie w Wiśle. Z drugiej strony przy takiej większości, burmistrz bierze pełną odpowiedzialność za rozwój i funkcjonowanie miasta, za które wyborcy rozliczą go za 4 lata.
     Specyfiką wyborów samorządowych jest fakt, że po wyborach – niezależnie od ich wyników – nadal będziemy żyć i pracować obok siebie.
Dla mnie najważniejsza jest przyszłość wszystkich mieszkańców oraz współpraca dla Naszego miasta.
Niezależnie od wyniku wyborów, chciałem zadeklarować ze swojej strony pomoc i wsparcie w realizacji ważnych sprawa dla Wiślan.

Zachęcam do udziału w wyborach 5 grudnia
Paweł Brągiel

Materiał Reklamowy: Paweł Brągiel, Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP
 

źródło: ox.pl
dodał: CR

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: