Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Przekroczyli prędkość, stracili prawo jazdy

Podczas minionego weekendu policjanci zatrzymali prawa jazdy kolejnym kierowcom, którzy przekroczyli prędkość w terenie zabudowanym. Zgodnie z obowiązującymi przepisami przekroczenie prędkości w obszarze zabudowanym o ponad 50 km/h skutkuje obligatoryjnym zatrzymaniem prawa jazdy.

 - W piątek 2 listopada po południu na Bielskiej w Pogórzu policjanci zatrzymali do kontroli volkswagena, którego kierowca jechał w terenie zabudowanym z prędkością 105 km/h. Kierujący autem 23-letni mieszkaniec Skoczowa dopuszczalną w terenie zabudowanym prędkość przekroczył o 55 km/h – informuje asp. Krzysztof Pawlik, rzecznik prasowy cieszyńskiej policji. Sprawca wykroczenia otrzymał wysoki mandat, 10 punktów karnych i dodatkowo zostało mu zatrzymane prawo jazdy.

Prawo jazdy stracił też kierowca w Zebrzydowicach na ul. Słowackiego- policjanci drogówki zatrzymali pędzącego z prędkością 102 km/h w obszarze zabudowanym citroena. Za kierownicą siedziała 38-letnia kobieta – relacjonuje Pawlik. Kobieta została ukarana wysokim mandatem punktami karnymi i zatrzymaniem prawa jazdy.

(red)

źródło: ox.pl
dodał: red

Komentarze

4
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2018-11-05 13:29:10
kierowca_bombowca: DOBRA ROBOTA !!! Owinie się jeden z drugim o drzewo to są sami sobie winni a nie jak wszyscy później piszą, że może zasłabł albo coś innego i wypisują wielkie współczucia dla rodziny. Gamonie giną na wskutek selekcji naturalnej, najlepiej jak giną sami a nie że zabierają postronne, niewinne osoby ze na tamten świat.
2018-11-05 18:06:01
venis: Jeszcze powinni zabierać prawko za używanie komórek w czasie jazdy.
2018-11-06 08:30:33
janomo: Jakby mieli zabierać prawko za korzystanie z komór w czasie jazdy to by chyba ze trzy czwarte ludzi jeździło bez prawka. Zaś za jazdę z prędkością powyżej 100 km/h w zabudowanym powinni zamykać! Z miesiąc w pierdlu niejednego by nauczyło.
2018-11-09 07:53:44
alouette: Z telefonami u nas też się zacznie. We Francji już nawet nie można zatrzymać się na poboczu, żeby rozmawiać przez telefon. Wyznaczyli specjalne miejsca.
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: