Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Przedszkola nadal zamknięte

Gwałtownie wzrastająca w naszym powiecie liczba osób zakażonych wirusem SARS-CoV-2 powoduje, że część samorządów postanawia wciąż nie prowadzić przedszkoli gminnych. Decyzje takie zapadły, między innymi, w Ustroniu, Chybiu, Zebrzydowicach czy Strumieniu.

- Decyzja podyktowana jest wyłącznie troską o zdrowie mieszkańców, w szczególności tych najmłodszych - napisała na Facebooku Anna Grygierek, burmistrzyni Strumienia. Wójt Chybia Janusz Żydek i burmistrz Ustronia Przemysław Korcz podobnie uzasadniają swoje decyzje. 

Wciąż zamknięte będzie także przedszkole gminne w Zebrzydowicach. Komunikat dyrektor tamtejszej placówki dostępny jest tutaj - LINK

KR

źródło: ox.pl
dodał: Krzysztof Rojowski

Komentarze

3
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2020-05-22 18:09:58
wyśmienity cwaniaczek: nikt przy zdrowych zmysłach teraz nie pośle berbecia do przedszkola!!!!!!!!!!! 2 miechy na opiece zapłacone to po co to zmieniać ......... z "pedałówą" podobnie ...... 24 dni do końca "roku szkolnego" ..... A RYZYKO MEGA -- u nas w budzie jest z 20 rodziców -górników -DZIĘKUJĘ ..
2020-05-22 18:52:58
politykier: krzysio+ wyśmienity cwaniaczek, lepiej się przyznaj, do jakiego procederu są Ci potrzebne przedszkola z "pedałówą"....
2020-05-22 22:25:30
jahu: Dzieci na to nie chorują. Mogą chodzić do przedszkola. To starcom tylko grozi, ale tylko niektórym.
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: