Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Przed nami Josienicko Wilija

To będzie dziewiąte takie spotkanie. Gminny Ośrodek Kultury w Jasienicy i Portal Śląska Cieszyńskiego OX.PL zaprasza na "IX Josiynicką Wiliję".

Wszystko już jutro 10 grudnia od 15.00 do 19.00 w Gminnym Ośrodku Kultury w Jasienicy, który mieści się przy boiskach "Drzewiarz", ul. Modrzewiowa 1360.

Podczas wydarzenia będzie można dowiedzieć się więcej o tradycjach Śląska Cieszyńskiego zarówno tych zwyczajowych jak i kulinarnych.

W programie przegląd kulinarny "Stoły świąteczne na Śląsku Cieszyńskim", jarmark bożonarodzeniowy (rękodzieło, dekoracje, wypieki), bezpłatna degustacja potraw w ramach przeglądu kulinarnego "Stoły świąteczne na Śląsku Cieszyńskim".

Będzie także kolędowanie z zespołami: Zespół Regionalny Jasieniczanka, Orkiestra Dęta OSP/GOK Jasienica, Kapela Góralska Straconka,Regionalny Zespół Dudoski.

Ponadto fabryka ozdób choinkowych - warsztaty dla małych i dużych (warsztaty dekoratorskie, ozdoby choinkowe, kartki świąteczne, animacje i zajęcia plastyczne dla dzieci).

Impreza pod patronatem Wójta Gminy Jasienica Janusza Pierzyny, a także pod patronatem medialnym Portalu Ślaska Cieszyńskiego OX.PL.

KOD


źródło: ox.pl
dodał:

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: