Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Przed nami druga część Pojedynku Rocka

Przed nami druga część Pojedynku Rocka. Już w najbliższą środę, 29 kwietnia w cieszyńskim Klubie Studenckim panopticum wystąpią kolejne zespoły rockowe i okołorockowe.

Dla De Indigo, Drop Pants, Late Again i Pawilonu Nocnych Zwierząt koncert będzie zmaganiem o tytuł zwycięzcy konkursu muzycznego, za czym idą cenne nagrody, takie jak nakręcenie teledysku w gliwickim „Rockfilms”, 20 godzin sesji nagraniowej w bielskim „Heaven's Sound Studio” czy wystąpienie jako support w „Rudeboy Club” w Bielsku-Białej. Natomiast dla publiczności będzie to świetna okazja do dobrej zabawy w rytm ulubionej muzy.

Tak, jak po poprzednim dniu eliminacji, o którym pisaliśma tutaj, do następnego etapu konkursu decyzją jury przejdzie jeden zespół, natomiast o obecności trzeciej kapeli zadecydują głosy internetowe. Bezpośredni awans z pierwszego dnia eliminacji uzyskał zespół High Horse.
Tegoroczna edycja Pojedynku Rocka rozstrzygnie się podczas pierwszego dnia juwenaliów Uniwersytetu Śląskiego w Cieszynie - 14 maja. Finał gościnnie zakończy zespół CORIA.

Warto pamiętać, ze „Pojedynek Rocka” to nie tylko dobra zabawa i rockowa muza. Konkurs muzyczny jest bowiem nierozerwalnie związany z organizowaną również przez studentów cieszyńskiego UŚ akcją honorowego krwiodawstwa „Wampiriada”. Więcej informacji o imprezie znajdziemy tutaj

(indi)


źródło: ox.pl
dodał: BT

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: