Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Przeciw nielegalnej migracji

11-12 października funkcjonariusze Śląskiego Oddziału Straży Granicznej zorganizowali w Wiśle Konferencję. Poświęconej współpracy w zakresie zwalczania nielegalnej migracji oraz kontroli legalności pobytu i zatrudnienia cudzoziemców na terytorium Polski.


Seminarium szkoleniowe odbywa się na poziomie regionalnym wspólnie z instytucjami zaangażowanymi w proces działań powrotowych z zakresu kontroli legalności pobytu oraz zatrudnienia cudzoziemców w ramach Projektu „Wzmocnienie efektywności działań w zakresie powrotów wykonywanych przez Straż Graniczną, w tym współdziałanie z innymi instytucjami”.


Konferencja poświęcona jest m. in. współpracy w zakresie zwalczania nielegalnej migracji oraz kontroli legalności pobytu i zatrudnienia cudzoziemców na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej, a biorą w niej udział przedstawicieli Straży Granicznej, Urzędu do Spraw Cudzoziemców, Śląskiego  i Opolskiego Urzędu Wojewódzkiego, Okręgowego Inspektoratu Pracy w Katowicach i Opolu oraz Zakładu Ubezpieczeń Społecznych.


KOD

źródło: ox.pl
dodał: DK

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować: