Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Pruchna: remontują Szkolną

Do końca czerwca wyremontowany zostanie ponad 600-metrowy odcinek ul. Szkolnej w Pruchnej. Trwające prace obejmują także przebudowę kanalizacji deszczowej.

Łączny koszt całej inwestycji wynosi ponad 960 tys. zł, z czego kwota 560 tys. zł pochodzi z unijnego Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich. - Wszyscy chcemy aby po naszych drogach jeździło się bezpiecznie i komfortowo, małymi krokami remontujemy drogi, które wymagają tego w pierwszej kolejności. Aby nie nadwyrężać naszego budżetu, staramy się pozyskiwać na ten cel środki zewnętrzne - mówi Anna Grygierek, burmistrzyni Strumienia.

Obecnie wyłączony z ruchu jest fragment ul. Szkolnej, a mieszkańcy zamieszkujący ten teren korzystają z objazdu ul. Kilisztwo.

KR/UM Strumień

źródło: ox.pl
dodał: Krzysztof Rojowski

Komentarze

4
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2020-04-20 21:35:06
wyśmienity cwaniaczek: te piniundze to by szło na na co innego przeznaczyć qwa a nie na drogę ,chodnik i inne pierdoły !!!!!!!!!!! ludzie wolą mieć pracę chodzić do niej po " GÓWNIE" niż na odwrót
2020-04-20 22:58:06
Selma: Od remontu drogi nie jeździ się bezpieczniej, wręcz przeciwnie. Poza tym to powszechne podejście do kryzysu polegające na tym, że remontuje się drogi jest dość dziwne. Delikatnie ujmując.
2020-04-21 07:13:15
stankens: Widzę że wypowiadają się ludzie nie mający pojęcia o sytuacji. Remont zaplanowany był jeszcze w 2018r. natomiast projekt został zaakceptowany w 2019 i wtedy było przyznane dofinansowanie z UE. Więc to nie z powodu kryzysu. Poza tym przy remoncie też pracują ludzie którzy mają dzięki temu pracę. A ty cwaniaczek jak lubisz chodzić po gównie to sobie zrób przed domem taki chodnik.
2020-05-07 07:10:53
krzysztof.nm: no tak
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: