Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Pruchna: nowy dyrektor Zespołu Szkolno-Przedszkolnego

Zespół Szkolno-Przedszkolny w Pruchnej, w skład którego wchodzą Szkoła Podstawowa im. Emilii Michalskiej oraz Publiczne Przedszkole, będzie miał nowego dyrektora. To stanowisko obejmie Sylwia Podsiadło.

We wtorek, 12 lipca br., Burmistrz Strumienia Anna Grygierek uroczyście nadała akt powierzenia na stanowisko dyrektora Pani Sylwii Podsiadło. - Życzę by codzienna praca na rzecz szkoły i lokalnego środowiska była dla Pani źródłem satysfakcji i poczucia dobrze spełnionej misji – mówiła Burmistrz Strumienia, Anna Grygierek.

Nowa pani dyrektor rozpocznie swoje obowiązki z dniem 1 września i będzie je pełnić do 31 sierpnia 2027r. Potem, wedle obowiązujących przepisów, zostanie ogłoszony konkurs na dyrektora szkoły.

Sylwia Podsiadło jest nauczycielką matematyki i fizyki z szesnastoletnim stażem pracy pedagogicznej. Swoje kompetencje wzbogaciła obejmując w międzyczasie kierownicze stanowiska w różnych branżach. Bogactwo zdobytych umiejętności i doświadczeń będzie wykorzystywała w tworzeniu właściwego klimatu sprzyjającego rozwojowi szkoły i przedszkola – czytamy na stronie Miasta Strumień.

 

MD 

źródło: ox.pl
dodał: md

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: