Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Problemy Cieszyna - wskaż i podpowiedz jak je rozwiązać

Wskaż problem i podziel się pomysłem jak go rozwiązać. Autorzy najciekawszych zgłoszeń mają szansę na zdobycie atrakcyjnych nagród. Wystarczy wypełnić formularz i dostarczyć go do Działu Przedsiębiorczości Zamku Cieszyn, najpóźniej do 14 września.

„Cieszyn Przyjazny Przedsiębiorcom” to konkurs skierowany do wszystkich osób, które widzą problem i mają pomysł w jaki sposób go rozwiązać.

Z jakimi problemami najczęściej borykasz się w Cieszynie? Może trudności związane są z prowadzeniem działalności gospodarczej, a może według Ciebie rozwój przedsiębiorczości w Cieszynie pozostawia wiele do życzenia? Co należy usprawnić ? Zmienić? - Wskaż problem  i podziel się pomysłem, który pomoże go rozwiązać. Mile widziane są propozycje inicjatyw pobudzających rozwój miasta, szczególnie wykorzystujących potencjał transgraniczności.

Organizatorzy konkursu „Cieszyn Przyjazny Przedsiębiorcom”- Zamek Cieszyn i Wydział Zamiejscowy w Cieszynie Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej zachęcają do wzięcia udziału w konkursie.

- Udział w konkursie jest bezpłatny. Warunkiem uczestnictwa jest wypełnienie zgłoszenia i dostarczenie go do Działu Przedsiębiorczości Zamku Cieszyn, najpóźniej do 14 września – informuje portal ox.pl  Aneta Węglarzy z Wydziału Zamiejscowego Wyższej Szkoły Biznesu w Cieszynie - Myślę, że warto wziąć udział w tym konkursie, ponieważ daje on możliwość zwrócenia uwagi na niektóre problemy związane z codziennym życiem mieszkańców Cieszyna. Miejmy nadzieję, że pokłosiem tego przedsięwzięcia będą ułatwienia dla przedsiębiorców związane z rozwojem własnej działalności na trudnym, transgranicznym terenie Cieszyna.

Zgłoszenie oceniane będzie pod względem: zgodności z tematem, praktyczności zastosowania, możliwości realizacji oraz przydatności dla mieszkańców według czterostopniowej skali. Zgłoszenia zostaną przekazane Burmistrzowi Cieszyna oraz Przewodniczącemu Rady Miasta. Najciekawsze pomysły zostaną przedstawione podczas wrześniowej sesji Rady Miejskiej poświęconej przedsiębiorczości.  Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody -  I nagroda Burmistrza Miasta, o wartości 400 zł , II nagroda Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej - bon edukacyjny o wartości 300 zł, III nagroda Zamku Cieszyn - zaproszenie na II Transgraniczne Forum Gospodarcze w dniu 19.10.2012r. lub dowolnie wybrane szkolenie o wartości 300 zł.

Dodatkowe informacje znajdziemy na stronie Zamku Cieszyn.

 

Barbara Stelmach-Kubaszczyk

źródło: ox.pl
dodał: BSK

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: