Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Prezydent na nartach w Wiśle

Andrzej Duda postanowił odwiedzić Śląsk Cieszyński i skorzystać z otwartych stoków narciarskich. Dziś (18.02) reporterzy TVN24 wypatrzyli go na stacji Cieńków w Wiśle.

Jak głowa państwa oceniła warunki do jazdy na nartach? - Złe, jak widać - odpowiedział dziennikarzowi stacji telewizyjnej.

SONDA OX.PL
Głosów: 170
Byłeś / byłaś w tym roku na nartach?

Źródło: link

KR

źródło: ox.pl
dodał: Krzysztof Rojowski

Komentarze

9
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2021-02-18 16:30:45
Andrzej Dupa: ta wiadomość to najlepszy komentarz do innej - tej o karach nakładanych przez sanepid na właścicieli restauracji
2021-02-18 18:12:17
jasper: Narobil sie cos tam, cos tam chlopina to mu sie nalezy.
2021-02-18 19:00:55
: No to jak Anżej już był na nartach to stoki można zamykać. Przedsiębiorcy - to czytelny znak dla was. Na dodatek warunki były złe, a trawa nie pomalowana na zielono.
2021-02-18 19:06:12
św. Patryk.: :D 10/10 :D
2021-02-18 21:55:31
CosaNostra: Gdyby ten kaczy długopis pojawił się na moim stoku to bym go wyprosił.
2021-02-19 00:11:57
Pogromca pogromców i cwaniaczków: Pojeździł i tyle. Borysek to by dopiero pokazał, w krótkich gatkach i bez kasku a jak... A propos Boryska i jego niszowej partyjki. Dzisiejsza decyzja PO, to kolejny dowód na to, że POwcy to ludzie bez wartości, nie dotrzymujący słowa, bez honoru i bez rozumu, którzy zrobią wszystko, żeby odzyskać koryto. Pucze, donosy, domaganie się sankcji dla własnego narodu a teraz skrobanka na życzenie. Oto Co zaprzysięgła uroczyście PO w 2003 r. na Wawelu? "Klub Poselski Platformy Obywatelskiej zebrany w dniu 18 maja 2003 w Krakowie pragnie zamanifestować w dawnej stolicy Polski swoją wolę i wiarę we wprowadzenie naszej Ojczyzny do Unii Europejskiej. Traktujemy ten akt jako wypełnienie patriotycznego testamentu polskich powstańców, legionistów, AK-owców i ludzi Solidarności, jako dokończenie wielowiekowego procesu prowadzącego Polskę ku jedności z chrześcijańskimi Narodami Zachodniej Europy. Zarazem my – ludzie Platformy Obywatelskiej zobowiązujemy się publicznie, że od pierwszego dnia polskiej obecności w Unii Europejskiej będziemy z determinacją walczyć o wypełnienie najważniejszych polskich interesów państwowych i narodowych w Europie. 1. Będziemy walczyć o pełne prawa w Europie dla polskiej tożsamości narodowej, o obecność polskiego języka i równoprawne traktowanie Polski i Polaków przez inne narody Europy. 2. Będziemy zabiegać o rozwój i obecność w Europie polskiej kultury i literatury, polskich książek i dziel polskich twórców. 3. Będziemy bronić praw religii, rodziny i tradycyjnego obyczaju, bo tych wartości szczególnie potrzebuje współczesna Europa. 4. Będziemy walczyć o interesy gospodarcze polskich przedsiębiorców, polskich przedsiębiorców, polskich pracowników i polskich rolników, o ich prawo do rozwoju i ekspansji na zagranicznych rynkach. 5. Będziemy zabiegać o polityczną i gospodarczą atlantycką solidarność zjednoczonej Europy i Ameryki, bo tylko w tej solidarności upatrujemy najgłębszych korzeni cywilizacyjnej potęgi całego Zachodu U podnóża Wawelu, gdzie złożone są szczątki naszych królów i wieszczów – przysięgamy wszystkim Polakom, że od tych zasad nigdy nie odstąpimy." A teraz, jak zwykle, robią coś dokładnie odwrotnego i potem się dziwią że Jarek osiągnął cel haha.
2021-02-19 07:31:39
Mach: Ppic, krótki tekst i można wyłapać nicki stalkera.
2021-02-19 07:40:21
Mach: Poza tym Ppic- jedyne partie i media ,które nie kłamią to woda prąd gaz.
2021-02-20 06:26:37
jasper: Najlepiej dac PAD jakis stok na wylacznosc i dosniezac, rowniez latem – koszt i szkodliwosc jego dzialan bylyby nieporownalnie mniejsze.
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: