Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Prezydent-chcę rządzić z Wisły

Ta informacja zaskoczyła wielu. Prezydent Bronisław Komorowski zapowiedział, że czasowo chce przenieść swoją kancelarię do zamku w Wiśle. Jak zapowiedział – tak zrobił. Cisza, spokój i z dala od Warszawy – mówi prezydent. Jak udało się nam potwierdzić, Komorowski zamierza do Wisły wyprowadzić tylko ścisłe kierownictwo kancelarii.
 
Ma to związek oczywiście z niewielkimi rozmiarami biur w rezydencji na Zadnim Groniu. Adaptacje pomieszczeń rozpoczęły się kilka tygodni temu. Prezydent, który wczoraj przyleciał w Beskidy, popołudniu odwiedził szkołę w Koniakowie.
Tutaj chcę w spokoju przygotować się do wiosennego szczytu Wyszehradzkiego – deklaruje prezydent. Wisła jest uroczym miejscem, trochę się już tutaj zadomowiłem – zdradza Komorowski.
 
 
To „popracowanie”, o którym mówi prezydent będzie miało miejsce właśnie w Wiśle. Pierwszy dzień w Beskidach prezydent rozpoczął od wycieczki do Koniakowa. Tutaj spotkał się z młodzieżą. Nie spodziewaliśmy się takiego gościa – mówią uczniowie tutejszej podstawówki. O co pytali głowę państwa?
 
 
O tym ile może kosztować euro w przyszłości, prezydent nie chciał zdradzić, zdradził natomiast, dlaczego przeniósł się wraz z najbliższymi współpracownikami do Wisły.
 
 
Jeszcze nie podjąłem decyzji jak długo będę tutaj – mówi Komorowski.
 
 
Po wizycie w Koniakowie, dzisiaj przed południem Komorowski ma spotkać się jeszcze z burmistrzem Wisły Janem Poloczkiem.
Do tego tematu jeszcze dzisiaj powrócimy.
 
JB
źródło: RADIO 90
dodał: JB

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: