Premierowe trafienie Kostorza!

Przed tygodniem zadebiutował w barwach Korony Kielce, a wczoraj zdobył premierową bramkę dla beniaminka. Kacper Kostorz wpisał się na listę strzelców w ramach 22. kolejki PKO BP Ekstraklasy.

Kacper Kostorz trafił do Korony Kielce w połowie lutego na zasadzie wypożyczenia z Pogoni Szczecin. 23-latek zadebiutował dla „złocistokrwistych” przed tygodniem, w wygranym meczu z Lechią Gdańsk (1:0) – wychowanek cieszyńskiego Piasta pojawił się na murawie w 85. minucie.

Kielczanie wybrali się, w ramach 22. kolejki PKO BP Ekstraklasy, na Stadion Dyskobolii, aby zmierzyć się z Wartą Poznań. Gospodarze sobotniego spotkania jeszcze przed zmianą stron prowadzili różnicą trzech trafień, a Robert Ivanov podwyższył na 5:0 w 73. minucie. Piłkarze Korony zdobyli honorową bramkę w doliczonym czasie gry, a jej autorem był Kostorz, który wszedł na boisko po godzinie gry.

• PKO BP Ekstraklasa, 22. kolejka:
    Warta Poznań - Korona Kielce 5:1 (3:0)
    8' Shikavka (samobój), 31' Grzesik, 45' Szczepański, 60' Szczepański, 73' Ivanov - 90+1' Kostorz