Premierowa wygrana we własnej hali

Z bardzo dobrej strony zaprezentowały się koszykarki ISWJ Wisła, które w niedzielne popołudnie odniosły wysokie zwycięstwo nad Dwójką Kamienica Polska – 102:51.

Wiślańskie koszykarski rozpoczęły zaległe spotkanie 4. kolejki II ligi z wysokiego C. Podopieczne Daniela Arsenicza i Przemysława Kurzoka prowadziły już różnicą dwudziestu punktów po pierwszej kwarcie – 34:14. Gospodynie powiększyły przewagę nad Dwójką Kamienica Polska po przerwie. Zawodniczki ISWJ zdobyły w trzeciej kwarcie niemal 40 pkt. (39:7).

Ostatecznie, gospodynie utrzymały bezpieczną przewagę do końca spotkania, wygrywając 102:51. Dla wiślańskich koszykarek to drugie zwycięstwo w obecnym sezonie. W najbliższą niedzielę (tj. 27.11) ponownie wystąpią przed własną publicznością, a gościć będą wiceliderki grupy B – Zagłębie Sosnowiec. Dzień wcześniej zmierzą się na wyjeździe z ww. Dwójką Kamienica Polska.