Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Praca posłów z regionu. Koperski wciąż najaktywniejszy

W sierpniu publikowaliśmy zestawienie dotychczasowych aktywności polityków wybranych w 27. okręgu wyborczym. Nasz tekst przypadł Wam do gustu, dlatego postanowiliśmy sprawdzić, o ile więcej działań podjęli politycy z regionu od tamtego czasu.

Podobnie jak przed miesiącem, pod uwagę wzięliśmy ilość wystąpień posłów i posłanek na posiedzeniach Sejmu, złożone interpelacje, zapytania, pytania w sprawach bieżących i oświadczenia, a także procentowy udział w głosowaniach. Szczegóły w poniższej tabeli (w nawiasach podaliśmy wartość, o jaką wzrosła dana aktywność od poprzedniego zestawienia):

Wśród polityków koalicji rządzącej, najaktywniejszym posłem jest Kazimierz Matuszny z Prawa i Sprawiedliwości - podjął łącznie 60 działań, z czego zdecydowaną większośc stanowią interpelacje (59, o 19 więcej w porównaniu z sierpniem).

Sumarycznie jednak bardziej aktywni są politycy opozycji sejmowej - Przemysław Koperski z Lewicy (156 aktywności) oraz Mirosław Suchoń (126), Małgorzata Pępek (122) i Mirosława Nykiel (104) z Koalicji Obywatelskiej.

Przypominamy, że szczegółowe dane podawane przez portal Sejmu RP o pracy polityków można znaleźć klikając w linki poniżej:

KR

źródło: ox.pl
dodał: Krzysztof Rojowski

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: