Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Pożegnanie zimy... w Pałacu Królowej Śniegu

4 Marca w Klubie "Za Wisłą" spotkali się niezwykli goście zaproszeni na bal do Pałacu Królowej Śniegu. Przybyli liczni dworzanie, śliczne Śnieżynki, Pani Noc i piękny Kwiat Zimy, malutkie Bałwanki, zimowe księżniczki i damy dworu oraz pałacowy Kuchmistrz i nadworny Rycerz Zimowy.

Nie zabrakło również pałacowego mistrza ceremoni, który poprowadził całość uroczystosci. W zimowej scenerii balowej sali pięknie prezentowały się białei srebrne kreacje przygotowane na tę okazję. Dobra zabawa, piękna muzyka i tańce oraz pałacowa kuchnia zimowa (choć nie lodowata) sprawiły, że uczestnicy balu czuli się znakomicie.

Jak na pożegnanie zimy przystało bal przebiegał w bardzo gorącej i radosnej atmosferze. Goście Królowej Śniegu chętnie próbowali swych sił w licznych turniejach rycerskich. Zwycięzcy oraz wszyscy biorący udział w zimowym balu zostali nagrodzeni pamiątkowymi upominkami, jednak największą atrakcją dla obecnych była wspaniała zabawa podczas tego niecodziennego, ostatniego w tym sezonie balu
źródło: Wieści Skoczowa
dodał: J.K.

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: