Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Pożary: Cisownica i Goleszów

To była pracowita noc dla strażaków. W nocy z soboty na niedzielę (26/27 marca) doszło do dwóch niebezpiecznych pożarów. Najpierw strażacy gasili pożar w Goleszowie, a chwilę później w Cisownicy.

Pierwsze wezwanie straż otrzymała o godz. 23:.07. W miejscowości Goleszów przy ul. Bocznej w ogniu stanął budynek warsztatu samochodowego – Spłonęły dwa samochody. W akcji brało udział 6 jednostek straży pożarnej, w tym 2 Jednostki zawodowe i 4 OSP – informuje Wojciech Szczęsny, starszy ogniomistrz z Powiatowego Centrum Ratownictwa w Ustroniu – akcja zakończyła się o godzinie 1:55

Kiedy tylko strażakom udało się ugasić pożar w Goleszowie, doszło do kolejnego pożaru, tym razem w Cisownicy. – O godz. 1:55 otrzymaliśmy informację o pożarze w budynku jednorodzinnym w Cisownicy. Budynek spłonął doszczętnie. Strażacy, aby dostać się do płonącego budynku, musieli usunąć nawet kawałek konstrukcji dachowej – informuje Szczęsny. W tej akcji brało udział 10 zastępów straży pożarnych –  3 jednostki zawodowe oraz 7 OSP. Akcja zakończyła się w niedzielę w godzinach porannych.

Przyczyny obu pożarów wyjaśni policyjne dochodzenie.

(red) 

źródło: ox.pl
dodał: CR

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: