Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Pożar w Mnichu

Dziś (08.07.2019) przed południem do niebezpiecznego zdarzenia doszło na ulicy Tuwima w Mnichu, gdzie doszło do pożaru na jednej z posesji. Na szczęście ogień został szybko ugaszony, a w wyniku zdarzenia nikt nie ucierpiał.

Wczoraj przed południem strażacy z Ochotniczej Straży Pożarnej w Mnichu i Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej w Skoczowie udali się na ulice Tuwima w Mnichu, gdzie miało dość do pożaru na jednej z posesji. Faktycznie, okazało się, że na skutek rozszczelnienia jednego z pojemników z palną substancją doszło do samozapłonu. Na szczęście ogień został ugaszony jeszcze przed przybyciem ratowników na miejsce.

- Po dojeździe na miejsce stwierdzono, że podczas prac porządkowych na skutek rozszczelnienia jednego z pojemników doszło do jego samozapłonu, w efekcie pojawiło się silne zadymienie. Właściciele ugasili pożar przy pomocy piasku przed przybyciem naszego zastępu. Na miejsce dojechał również jeden zastęp z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej w Skoczowie – poinformowali strażacy z OSP Mnich.

Strażacy po przyjeździe zabezpieczyli miejsce zdarzenia i dogasili pożar, upewniając się jednocześnie, że nie ma już żadnego zagrożenia. Działania trwały około godziny.

 

źródło: ox.pl
dodał: JŚ

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: