Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Pożar altany na ulicy Mickiewicza w Cieszynie

W Cieszynie na ulicy Mickiewicza doszło do pożaru altany. - Przypuszczalną przyczyną zdarzenia było zwarcie instalacji elektrycznej - informuje Michał Swoboda rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Cieszynie.

W środę (7.03.2012) o godzinie 15.06 dyżurny Powiatowego Centrum Ratownictwa w Ustroniu odebrał zgłoszenie, które dotyczyło pożaru altany na ulicy Mickiewicza w Cieszynie. 

Przypuszczalną przyczyną zdarzenia było zwarcie instalacji elektrycznej. Spaleniu uległ: dach, więźba, przedmioty, które znajdowały się na poddaszu altany oraz wyposażenie pomieszczenia na parterze.

- Zgłoszenie wpłynęło do nas o godzinie 15.06 – potwierdza Michał Swoboda rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Cieszynie - Po przybyciu na miejsce zdarzenia zabezpieczono teren działania. Po przeprowadzony rozpoznaniu stwierdzono pożar altany na poziomie parteru i poddasza. W działaniach uczestniczyły: OSP Bobrek, OSP Cieszyn Mnisztwo i 2 jednostki JRG Cieszyn. Na miejscu obecna była również policja i pogotowie energetyczne, które odcięło główne przyłącze prądu. Po zakończeniu działań pomieszczenie oddymiono i przewietrzono, a następnie przekazano właścicielowi. 

 

BsK

źródło: ox.pl
dodał: BSK

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: