Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Powstaje Baza Cieszyńskich Twórców

Urząd Miejski w Cieszynie rozpoczął prace nad stworzeniem Bazy cieszyńskich twórców/firm i lokalnych produktów z terenu Gminy Cieszyn. Baza powstaje w celu promowania niepowtarzalnych i unikatowych produktów, które mogą być chlubą miasta.

Baza firm, lokalnych usług i produktów ma na celu ożywienie nadolziańskiego rzemiosła i wzbudzenie chęci do kultywowania tradycji w młodym pokoleniu. Po zakończeniu naboru do Bazy powstanie folder, w którym zaprezentowane zostaną sylwetki artystów, twórców i rękodzielników oraz ich wyroby.

Twórcy, którzy chcą pochwalić się swoimi wyrobami, mogą nadsyłać zgłoszenia do 30 września - Jeśli tworzysz oryginalne rzeczy, związane z naszym regionem zaprezentuj swoją pracę w folderze, który powstaje po to, by promować – to, co nasze, niepowtarzalne i unikatowe. Jednym słowem lokalne rękodzieło. Jesteśmy pewni, że są wśród nas osoby i firmy, które tworzą z pasją niezwykłe rzeczy, często jednak pozostają one niezauważone – wyjaśnia cieszyński magistrat.

Jak zgłosić swoje wyroby? Należy uzupełnić kartę zgłoszenia (link dostępny tutaj) i przesłać go mailem na adres media@um.cieszyn.pl lub wydrukować kartę i złożyć w Urzędzie Miejskim w Cieszynie. Do zgłoszenia należy dołączyć dokumentację zdjęciową wyrobów.

 

źródło: ox.pl
dodał: JŚ

Komentarze

2
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2020-09-22 20:06:36
krzysztof.mm: 'B a z a powstaje'... brzmi swojsko, jak 'marketing i zarządzanie'
2020-09-22 22:03:41
politykier: Albo 'turystyka i rekreacja'
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: