Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Powiat Cieszyński bliżej ludzi

Władze starostwa zdecydowały się na uruchomienie nowego profilu na portalu Facebook. Jakie treści będziemy mogli na nim znaleźć?

Nowy profil Powiatu Cieszyńskiego dostępny jest pod tym linkiem. Jak informuje starostwo, zamieszczane będą na nim informacje o tematyce samorządowej. Poprzednie konto (pod nazwą "Nie uwierzysz, że tak jest na Śląsku Cieszyńskim") nadal będzie funkcjonować, jednak znajdą się tam materiały promujące walory turystyczne naszego regionu.

Jak powiedział Mieczysław Szczurek, Starosta Cieszyński- zaskoczyło nas to, że w ciągu kilkudziesięciu godzin od powstania naszej strony tak wielu mieszkańców nas polubiło!  Dzięki takiemu rozwiązaniu będziemy mieli  lepszą komunikację, interakcję oraz szybszy kontakt z Mieszkańcami Powiatu Cieszyńskiego. Użytkownicy na bieżąco będą mogli opiniować nasze usługi oraz działania. Poznamy ich potrzeby oraz wymagania w stosunku do Starostwa Powiatowego w Cieszynie. 

KR/mat.pras. 

 

źródło: ox.pl
dodał: Krzysztof Rojowski

Komentarze

3
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2019-02-06 20:41:35
bronek91: Więcej maskotek i będziecie jeszcze bliżej ludzi, zwłaszcza swoich ludzi.
2019-02-06 21:49:37
berta25: To to samo co ox.pl-Cieszyn,Skoczów ktoś mi wytłumaczy po co wydawać na to pieniądze.
2019-02-07 14:17:09
tajemnica poliszynela: A pani rzecznik będzie śpiewać? P.S. Polecam Panu Staroście w budynku na ul. Szerokiej przelecieć się do wydz. Rolnictwa na II p., potem z powrotem na parter aby uiścić we wpłatomacie opłatę i znów na II p. dopełnić formalności. Nie każdy ma 20 lat i dobre zdrowie.
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: