Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Powalone drzewa, zerwane dachy

Już ponad 40 interwencji zanotowali strażacy od godziny 5.00, kiedy w region uderzyła gwałtowna burza z porywistym wiatrem. Utrudnienia są na wielu drogach w powiecie, zerwało trzy dachy. W niektórych miejscach brakuje prądu, nie wszędzie działa sieć telekomunikacyjna.

- Szkody są w całym regionie, głównie to wezwania do powalonych drzew. Pierwsze wezwania dotarły do nas o 5.00 nad ranem. 43 interwencje dotyczyły powalonych drzew – część interwencji nie jest zakończona. 3 interwencje dotyczyły zerwanych dachów – w Zebrzydowicach, Marklowicach i Hażlachu. Utrudnienia są na wielu drogach, problemy mogą mieć m.in. kierowcy w Skoczowie, Jaworzu, Kaczycach, Ochabach, Strumieniu, Wiślicy, Chybiu na ul. Targowej, w Ustroniu, Pruchnej, Dębowcu na ul. Szkolnej czy Wiśle – informuje sekc. Michał Swoboda, rzecznik prasowy PSP w Cieszynie.

W związku z zerwaniem lub uszkodzeniem sieci enegretycznej Tauton Dystrybucja zapowiada przerwy w dostawie prądu w całym powiecie aż do godziny 14.00.

 

vdka

źródło: OX.PL
dodał: NG

Komentarze

2
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2015-07-08 09:19:32
wodz dziewieciu niedzwiedzi: Rano o 5 30 na skrzyzowaniu ul katowickiej i majowej strazacy usuwali powalone drzewo panowie strazacy ladnie kamizelki odblasko we a Tu co TRAFILY SIE 2 GWIAZDY Z CIESZYNSKIEJ POLICJI I KIEROWALY RUCHEM TYLKO ZE CI PANOWIE BYLI WOGOLE NIE WIDOCZNI BO CO uwaga---ZAPOMNIELI ZALOZYC KAMIZELKI PANOWIE POLICJANCI TROCHE ROZWAGI I TRZEBA WLACZYC MYSLENIE TO PODOBNO NIE BOLI--- TO ŻADNA UJMA ZALOZYC KAMIZELKE
2015-07-08 20:39:23
okazja: Kurna. kiedy sztrum bydzie? Żeby człek w dwacatym piyrszym wieku musioł na grilu łobiod warzyć?
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: