Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Powalone drzewa

W regionie pogoda ostatnio nas nie rozpieszcza. Patrząc na prognozy można stwierdzić, że Śląsk Cieszyński i tak dłużej cieszył się słońcem niż reszta Polski, jednak od kilku dni można zaobserwować silne podmuchy wiatru. W związku z tym zjawiskiem strażacy znów odnotowali kilka interwencji związanych z powalonymi drzewami.

Chociaż podmuchy wiatru się są aż tak silne, jak chociażby kilka tygodni temu, strażacy w czwartek i piątek (21 i 22.02.2019) odnotowali kilka interwencji związanych z powalonymi drzewami. Na szczęście w żadnym ze zdarzeń nikt nie ucierpiał – strażacy w związku z powalonymi drzewami interweniowali w Pogórzu, Istebnej i w Wiśle – wyjaśnił st. Kpt. Michał Pokrzywa, Oficer Prasowy cieszyńskiej PSP.
Pierwsze ze zdarzeń miało miejsce w czwartek (21.02.2019) około godziny 12:00 w Istebnej. Strażacy na miejscu szybko uporali się z problemem.
Kolejne dwa zdarzenia miały miejsce w już w piątek (22.02.2019) w Wiśle na ulicy Wyzwolenia – tam zgłoszenie wpłynęło o godzinie 15:54 i w Pogórzu – tam do zdarzenia doszło przed 11 rano. 

 

źródło: ox.pl
dodał: JŚ

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: