Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Potwierdzono tożsamość ofiary wypadku

Cieszyńscy policjanci wyjaśniający okoliczności wypadku drogowego, do którego doszło 19 lutego w Cieszynie, ustalili tożsamość ofiary.

Przypomnijmy – 19 lutego (2012) kilkanaście minut po godzinie 17.00 w Cieszynie na skrzyżowaniu ulicy Katowickiej z Wiejską doszło do potrącenia pieszego. Pieszy na skutek doznanych obrażeń zmarł. Przez dłuższy czas nieznane były jego personalia.

W miniony piątek (24.02.2012) policjanci prowadzący sprawę potwierdzili tożsamość mężczyzny potrąconego przez samochód w Cieszynie.  

- Kryminalni z cieszyńskiej komendy zwrócili się do wszystkich o pomoc w ustaleniu tożsamości zmarłego mężczyzny. W czwartek funkcjonariusze otrzymali potwierdzenie telefonicznie od osoby, która rozpoznała ofiarę wypadku. Na drugi dzień, oficjalnie po okazaniu stwierdzono, że ofiarą był 42-letni mieszkaniec Cieszyna. Mieszkał sam, nie miał rodziny i dlatego były trudności z ustaleniem jego personaliów. Śledczy nadal wyjaśniają okoliczności wypadku – wyjaśnia asp. Rafał Domagała rzecznik prasowy KPP w Cieszynie. 

 

Pisaliśmy o tym - Zginął pieszy - ustalają tożsamość ofiary 

 

BsK

źródło: ox.pl
dodał: BSK

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: