Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Potrzebujesz pomocy psychologa? Zadzwoń

Wychodząc naprzeciw potrzebom mieszkańców naszego powiatu, Centrum Zdrowia Psychicznego w Cieszynie, uruchomiło telefoniczną pomoc psychologiczną na czas trwania pandemii koronawirusa.

Zachęcamy osoby przebywające w kwarantannie oraz wszystkie osoby, które przeżywają kryzys psychiczny objawiający się nasilonym lękiem, niepokojem, zaburzeniami snu, czy obniżonym nastrojem do skorzystania ze wsparcia psychologicznego – mówi specjalista psychiatra lekarz Andrzej Kłoda, Pełnomocnik Dyrektora ds. Centrum Zdrowia Psychicznego.

Z pomocy psychologicznej można skorzystać telefonicznie od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 18.00. Pracownicy Centrum Zdrowia Psychicznego oferują pomoc pod nr tel. 33 854 92 00 wew. 555 oraz 556. Z pomocy mogą korzystać wszyscy mieszkańcy powiatu cieszyńskiego, także personel medyczny oraz pracownicy służb zaangażowanych w działania związane z pandemią koronawirusa.

 

red.

 

źródło: ox.pl
dodał: MSZ

Komentarze

2
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2020-03-18 16:55:39
kurtis: Skandal żeby w gminie Dębowiec chorego trzymać w domu rozniesie to po całej gminie , podobno już jest następny w Iskrzyczynie , Chorzy w warunkach domowych nie potrafią utrzymać dyscypliny od tego są szpitale zakaźne
2020-03-18 19:10:19
Bugs: Co znaczy, że nie potrafią utrzymać dyscypliny? Jak mu się chce, a nie ma gdzie to wali do gaci czy wstrzymuje? Co za durne tłumaczenia, i niech się cieszy bo na zakaźnym go zamkną i miał do dyspozycji parę metrów kwadratowych, w kwarantannie domowej ma do dyspozycji o wiele więcej, jedyne ograniczenie nie wychodzić na zewnątrz. Je co chce, robi co chce i jeszcze tumanowi jednemu z drugim źle. Co za durne ludzie.
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: