Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Potrącenie na przejściu, dwie osoby w szpitalu

W niedzielę (25.08.2019) po godzinie 18 w Cieszynie doszło do niebezpiecznego zdarzenia drogowego. Samochód osobowy wjechał na przejście dla pieszych, zlokalizowane w pobliżu jednego z cieszyńskich marketów i Uniwersytetu Śląskiego. Niestety, przez drogę przechodziły akurat dwie osoby. Obie trafiły do szpitala.

Do zdarzenia doszło w niedzielę (25.08.2019) na ulicy Bielskiej w Cieszynie. Samochód osobowy wjechał w dwie osoby, które przechodziły akurat przez pasy na jezdni. Na miejscu działały wszystkie służby ratunkowe. Nieoficjalnie wiadomo, że obrażenia poszkodowanych są poważne. Na czas prowadzenia działań droga była zamknięta.

 

AKTUALIZACJA

godz. 18.30, przejście dla pieszych ul. Bielska. 64-letni kierowca renaulta, mieszkaniec powiatu cieszyńskiego potrącił na oznakowanym przejściu do pieszych 21-letniego obywatela Rosji oraz 22-letnią obywatelkę Rumunii. Ranni zostali przewiezieni do szpitala. Postępowanie sprawdzające w tej sprawie prowadzi Wydział Kryminalny cieszyńskiej komendy - wyjaśniaja cieszyńscy policjanci

 

źródło: ox.pl
dodał: JŚ

Komentarze

1
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2019-08-26 16:51:09
beciulina32: Życzę Szybkiego Powrotu do Zdrowia Osobom Poszkodowanym w Wypadku
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: