Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Porozmawiajmy o Śląsku Cieszyńskim. Rusza cykl spotkań

Przy okazji wydania książki pod red. 'Rozmowy o Śląsku Cieszyńskim' rusza cykl spotkań, na których poruszone zostaną najważniejsze kwestie naszego regionu. Pierwsze spotkanie już w środę, 11 czerwca o godzinie 18:00 w Kamienicy Konczakowskich na cieszyńskim Rynku.

Pierwsze spotkanie już w środę, 11 czerwca o godzinie 18:00 w Kamienicy Konczakowskich na cieszyńskim Rynku. Spotkanie w cieszyńskiej Kamienicy Konczakowskich rozpoczyna cykl spotkań „Porozmawiajmy o Śląsku Cieszyńskim”. Na pierwszym spotkaniu zaproszeni goście – Mariusz Makowski i Dariusz Gierdal rozmawiać będą o symbolach naszego regionu.

Kolejne spotkanie odbędzie się już 16 czerwca o godzinie 18:00 w Etno Chacie Topolej w Goleszowie i nosi tytuł „Kto ma owce, ten ma co chce. Czy owce są szansą dla rozwoju Śląska Cieszyńskiego?” Tym razem o Śląsku Cieszyńskim będą rozmawiali Ewa Gołębiowska z Zamku Cieszyn oraz Józef Michałek z Gromady Górali Śląskich.

Spotkania są otwarte dla publiczności, a organizatorzy mają nadzieję, że to właśnie między zaproszonymi gośćmi i publicznością, nawiąże się największa dyskusja.

Przypominamy też o naszym konkursie - do wygrania egzemplarze książki "Rozmowy o Śląsku Cieszyńskim". Szczegóły TUTAJ.

(red.)

źródło: OX.PL/mat.pras.
dodał: NG

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: