Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Poranny pożar w Kaczycach

Dziś (02.08.2019) wielu mieszkańców Kaczyc zostało obudzonych przez syreny, tłumnie ściągających na ulicę Morcinka wozów strażackich. Wszystko za sprawą pożaru w hali z urządzeniami chłodniczymi. Na szczęście sytuacja została szybko opanowana, a w zdarzeniu nikt nie ucierpiał.

Do zdarzenia doszło w piątek (02.08.2019) na ulicy Morcnika w Kaczycach. O godzinie 6 rano strażacy zostali wezwani do hali z urządzeniami chłodniczymi, gdzie doszło do pożaru — Dziś zamiast budzików budziła nas syrena, SMS i aplikacja E-remiza. Nasz zastęp jako pierwszy zameldował się na miejscu zdarzenia, ubiegając 2 wozy jadące z Cieszyna. Na miejscu widać pootwierane wszystkie drzwi do hali i około 20 ludzi stojących obok budynku, szybki wywiad środowiskowy i chłopaki w aparatach ODO (aparaty ochrony dróg oddechowych – przyp. red.) wchodzą do środka. W magazynku pali się skrzynka z akumulatorami, więc w ruch idą gaśnice, udaje się stłumić płomienie i wynieś feralną skrzynię na zewnątrz – relacjonują strażacy z OSP KSRG Kaczyce.

Po ugaszeniu ognia ratownicy przewietrzyli cały budynek i przystąpili do chłodzenia akumulatorów. Na miejscu pracowały zastępy z OSP KSRG Kaczyce, OSP Kończyce Małe oraz JRG Cieszyn.

 

źródło: ox.pl
dodał: JŚ

Komentarze

1
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2019-08-02 22:06:44
krokusik: "... Nasz zastęp jako pierwszy zameldował się na miejscu zdarzenia, ubiegając 2 wozy jadące z Cieszyna..." Co to ma oznaczać? Wy lepsi od PSP? Jakieś wewnętrzne zawody? Moim zdaniem nie tędy droga i ktoś za ten głupi komentarz powinien zostać pouczony.
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: