Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

"Popisz się... pisanką!" - rusza głosowanie

Kolejny raz Miejskie Centrum Kultury wspólnie z Portalem Śląska Cieszyńskiego OX.PL, zachęcało młodych mieszkańców Skoczowa do wykonania świątecznych pisanek. - Aby uczestniczyć w konkursie należało przynieść do głównej siedziby MCK „Integrator” w terminie od 1 do 5 kwietnia 2019 r. narysowaną bądź też wykonaną jakąkolwiek techniką płaską pisankę (szczegóły w regulaminie).

 W tym roku innowację stanowi temat zdobienia pisanek – ludowe motywy cieszyńskie. Zwykle występują one na strojach regionalnych, trówłach, makatkach. Czas zatem ozdobić nimi wielkanocne pisanki! – informuje Julia Raszka, Dyrektor MCK „Integrator” w Skoczowie i dodaje - Celem konkursu, organizowanego przez Miejskie Centrum Kultury „Integrator” i Portal Śląska Cieszyńskiego OX.PL jest kultywowanie zwyczaju malowania pisanek oraz rozwój wrażliwości artystycznej uczestników konkursu. Przede wszystkim jednak wierzymy, że będzie to wspaniała zabawa dla uczniów.

Pisanki oceniane będą poprzez głosowanie internetowe na Portalu Śląska Cieszyńskiego OX.PL od 10 do 16 kwietnia br. do godz. 17.00. Ogłoszenie wyników nastąpi 17 kwietnia 2019 r. na Portalu Śląska Cieszyńskiego OX.PL.

Zagłosuj! - pisanki.ox.pl

(red)

źródło: ox.pl
dodał: red

Komentarze

1
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2019-04-11 10:21:12
skoczek307: Właściwie nie wiadomo czy wygra pisanka z największą liczbą oddanych głosów, czy ta, która będzie miała najwyższą średnią z ocen? W tym drugim przypadku widzę pewną niesprawiedliwość, kiedy ktoś celowo daje po 1 pkt rywalom, by obniżyć ich ogólną ocenę.
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: