Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Popisz się… pisanką już po raz dziesiąty!

Zgodnie z wieloletnią tradycją, na kilka tygodni przed  Świętami Wielkanocnymi, Miejskie Centrum Kultury „Integrator” w Skoczowie we współpracy z Portalem Śląska Cieszyńskiego OX.PL zaprasza wszystkich mieszkańców gminy Skoczów (bez względu na wiek) do rozwijania talentów twórczych poprzez wykonanie niezwykłych pisanek. W tym roku  Świąteczny Konkurs „Popisz się… pisanką” ma swoją 10 odsłonę! Jakie niespodzianki przygotowali z tej okazji organizatorzy?

 - W ramach okrągłej edycji konkursu chcemy Was zaprosić do artystycznej zabawy z Noblistką. Wykonajcie własną wyklejankę w niepowtarzalnym stylu!  Możecie skorzystać z wycinków z gazet, fotografii, papieru, bibuły, czy fragmentów tkaniny.  Pamiętajcie, że kolaż to technika mieszana, dlatego w swojej pracy możecie również narysować, czy namalować pewne elementy.  Dajcie porwać się fantazji! Wycinajcie wszystko to, co wpadło Wam w oko i układajcie własne kompozycje, czyli popiszcie się… pisanką! – do udziału w konkursie zachęca Julia Raszka – Dyrektor MCK „Integrator”.

Prace należy złożyć w siedzibie MCK „Integrator” przy ul. Mickiewicza 9 w terminie od 21 do 25 marca. Więcej informacji znajduje się w regulaminie dostępnym na stronie www.mckskoczow.pl.

Głosowanie na konkursowe prace odbędzie się tradycyjnie na Portalu Ox.pl od 30 marca do 4 kwietnia. Tym razem internauci wybiorą, aż 10 zwycięskich pisanek, które będą zaprezentowane w wielkim formacie na skoczowskim Rynku! 

MCK „Integrator”

źródło: ox.pl
dodał: NG

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: