Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Popisz się pisanką

Kolejny raz skoczowskie Miejskie Centrum Kultury 'Integrator' zachęca młodych mieszkańców Skoczowa, do wzięcia udziału w konkursie 'Popisz się pisanką'.

Uczniowie skoczowskich szkół i przedszkoli mogą wykazać swoje umiejętności plastyczne. Kolejny raz Miejskie Centrum Kultury wspólnie z Portalem Śląska Cieszyńskiego OX.pl, zachęcają do nadsyłania własnoręcznie wykonanych pisanek. - Tym razem prosimy o prace plastyczne w formacie A4. Rysujemy, malujemy czy przyklejamy wszystko to, co nie jest formami przestrzennymi. Inaczej mówiąc, prosimy, żeby prace były płaskie, aby można było je zeskanować - mówi Julia Raszka.

Aby uczestniczyć w konkursie, należy w terminie do 16 marca przynieść narysowaną pisankę (z opisem) do głównej siedziby MCK „Integrator” /ul. Mickiewicza 9/. Pisanki oceniane będą przez głosowanie internetowe na portalu Śląska Cieszyńskiego Ox.pl. Internauci wyłonią zwycięzcę. Najpiękniejsza praca, w formie baneru, z nazwiskiem jej twórcy zawiśnie na skoczowskim rynku. - Będzie można zrobić sobie przy niej zdjęcie, czy posłać selfie z życzeniami ze Skoczowa w świat – zachęca Raszka. Oprócz tego burmistrz Skoczowa wybierze również pisankę, która ozdobi wysyłane przez niego kartki wielkanocne.


Pisanki oceniane będą przez internautów na portalu Ox.pl w dniach od 21-27 marca.


JB

źródło: ox.pl
dodał: JB

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: