Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Ponad 20 zakażeń w regionie

W powiecie cieszyńskim kolejnych 25 osób zaraziło się wirusem SARS-CoV-2 - informuje Ministerstwo Zdrowia.

W całej Polsce z kolei odnotowano 4 255 przypadków zakażeń koronawirusem, z czego najwięcej na terenach województw śląskiego (634) i wielkopolskiego (523). Zmarły 343 osoby.W śląskich szpitalach dostępnych jest 3790 łóżek dla pacjentów chorych na COVID-19, z czego 1695 jest wolnych - podaje Śląski Urząd Wojewódzki w Katowicach.

KR

źródło: ox.pl
dodał: Krzysztof Rojowski

Komentarze

6
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2021-05-12 17:25:09
koszor: Dania, Holandia, Słowacja, Kanada wstrzymują szczepienia Astra Zenecą, z powodu zakrzepicy i zgonów. Ciekawe co na to aktorzy, lekarze i nauczyciele w Polsce, którzy tak pchali się do przyjęcia tej szczepionki?
2021-05-12 17:26:59
koszor: Kto zapłaci odszkodowania w razie problemów ze zdrowiem albo śmierci, skoro producenci są zwolnieni z odpowiedzialności? Morawiecki, Niedzielski czy Kaczyński? A może nikt, i jako przyczynę zgonu wpiszą : Covid i sprawa zamknięta.
2021-05-12 21:03:18
Kankee: Są też inne szczepionki niż astrazeneca jak się tak strasznie boicie..... A lekarze i nauczyciele żyją i chyba nawet są zdrowi, nikt nie pozamykał szpitali i szkół z powodu braku personelu.
2021-05-13 04:44:57
św. Patryk.: z dedykacją dla płaskich, bez komentarza: "Antyszczepionkowiec postanowił zagadać do małej dziewczynki, która siedziała w kolejce do lekarza i przeglądała ulotkę o szczepionkach: - Czy chciałabyś posłuchać dziewczynko o szkodliwości szczepionek? - Bardzo chętnie - odpowiedziała - to interesujący temat. Mam jednak wcześniej do pana pytanie: Jak to się dzieje, że koń, krowa i jeleń jedzą to samo czyli trawę, jeleń wydala małe suche kuleczki, krowa duże, płaskie rzadkie placki a koń wysuszone klumpy? Potrafi mi to pan wytłumaczyć co jest tego przyczyną? - Nie mam najmniejszego pojęcia - odpowiedział mężczyzna. Na to dziewczynka: - Czy czuje się pan zatem naprawdę wystarczająco kompetentny by rozmawiać o wirusologii, biochemii i medycynie skoro temat zwykłego gówna przekracza pańskie możliwości?..."
2021-05-13 15:38:36
koszor: Naczytałeś się Patryku mądrości z demotywatorów, zamiast korzystać z własnego intelektu. Przypominam, że narkotyki też najpierw dostajesz niby za darmo, a potem sam nosisz kasę w zębach.
2021-05-13 16:45:20
św. Patryk.: jakieś 30 lat temu bym powiedział, że będę się za ciebie modlił koszorku - dziś wiem, że po prostu potrzebujesz leczenia odwykowego i dobrego psychoterapeuty
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: