Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Pomóżmy Arusiowi!

Jutro (10.08.) o godzinie 17.00 w Skoczowie, na Stadionie Miejskim "Beskid” podczas meczu KP Beskid Skoczów i KS Kuźni Ustroń odbędzie się charytatywna zbiórka dla chorego Arusia mieszkańca Ogrodzonej.

W najbliższą sobotę o godz. 17:00 na Stadionie Miejskim "Beskid” rozpocznie się spotkanie dwóch klubów KP Beskid Skoczów i KS Kuźni Ustroń, podczas którego zostanie przeprowadzona charytatywna zbiórka na rzecz Arusia. Artuś ma 15 lat i urodził się z Zespołem Downa i wadami serca. Dodatkowo wykryto u niego wady rozwojowe dróg moczowych i nerek - Mija kolejny rok, który  był dla nas niestety trudny. Aruś ciągle walczy ,a nie jest to łatwa walka bo infekcje dróg moczowych mamy cały czas i leczenie nam nie pomaga ,co osłabia wydolność nerek. To wszystko powoduje spadek wagi, więcej infekcji dróg oddechowych ,a na dodatek do powstania  odleżyny. Tak  więc dzień po dniu mój siłacz zmaga się z kolejnym dniem, a ja staram się pomóc mu ile mogę . Kochani dzięki waszemu wsparciu ,pomocy i to  że jesteście w tych trudnych chwilach z nami daje nam siły by walczyć dalej .Z całego serca dziękuję za wasze oddanie i dobroć ,za wszystkie dobre Anioły które są przy nas – mówi pani Barbara, mama chłopca.

 

red./mat.pras.

źródło: ox.pl
dodał: ES

Komentarze

1
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2019-08-09 17:09:10
prometeusz: Pani Barbaro , proszę podać nr konta , nie wszyscy mogą być obecni na meczu , ale z całą pewnością jest grono osób , które chcą pomóc symboliczną złotówką , Pozdrawiamy
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować: