Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Pomóż 4-letniej Karolince

Choroba nie wybiera ... Dzisiaj to Karolinka potrzebuje Waszej pomocy. Zebrane pieniądze zostaną przeznaczone na leczenie ciężko chorej dziewczynki.

Karolinka to 4-letnia dziewczynka, u której wykryto nieoperacyjnego guza mózgu. Nagle u zdrowego, radosnego dziecka wystąpiły zaburzenia równowagi, uśmiechu, agresja, co skłoniło rodziców do wizyty u lekarza. Po wstępnej diagnozie w cieszyńskim szpitalu okazało się, że ma guza mózgu. Po dwudniowym pobycie została skierowana na oddział onkologiczny do Górnośląskiego Centrum Zdrowia Dziecka w Katowicach, gdzie obecnie przechodzi szereg cykli chemioterapii. Walka z chorobą trwa, szansą jest specjalistyczne leczenie w niemieckiej klinice w Hannoverze, które jest niestety bardzo kosztowne.

Mieszkańcy Bażanowic wpadli na pomysł wsparcia rodziny chorej Karolinki. - Postanowiliśmy zorganizować koncert charytatywny na którym wystąpią dzieci z przedszkoli i szkół z Bażanowic. Do akcji włączył się między innymi Kajetan Kajetanowicz – mówi Anna Nieboras – Chcielibyśmy aby przyszło jak najwięcej osób i żeby udało nam się zebrać, jak najwięcej pieniędzy.

Od niespełna dwóch miesięcy rodzice zmagają się z ciężką chorobą córkii Karolinki u ktorej stwierdzono nieoperacyjnego guza mózgu. Niestety lekarze nie mają zbyt optymistycznych rokowań co do powrotu do zdrowia. Obecnie dziewczynka jest po drugiej chemii, którą zniosła gorzej niż pierwszą. 

Przed rodziną jeszcze wiele badań i decyzja lekarzy co dalej. Wiadomo na pewno że będą potrzebne pieniądze na rehabilitacje, neuroterapię...Liczy się, więc każda wplata, by nie zabrakło pieniędzy na leczenie Karolinki. Okażmy serce i zrozumienie. Dzisiaj Karolinka potrzebuje  naszej pomocy.

nr konta PKO BP SA04 1020 1390 0000 6102 0041 2874 (z dopiskiem DLA KAROLINKI)

źródło: ox.pl
dodał: BSK

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: