Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Pomogli mi – wokalistka dziękuje funkcjonariuszom

Wymienili oponę, opatrzyli ranę i podwieźli na koncert. Wokalistka Agata Balcy dziękuje cieszyńskim funkcjonariuszom.

O wydarzeniu i nietypowej interwencji funkcjonariuszy z cieszyńskiej KPP pisaliśmy w zeszłym tygodniu: Dzięki policjantom zdążyła zaśpiewać 

Agata Balcy jest cenioną wokalistką zespołu Why not? Dwa tygodnie temu (28.05.2023) w niedzielę miała zaśpiewać w trakcie cieszyńskiej edycji festiwalu Dziewięćsił. Jednak jadąc do Cieszyna najechała na coś na „ekspresówce”, przebiła oponę, potrąciła pachołki, rozbiła lusterko i zraniła się w rękę. Miała szczęście, akurat przejeżdżali tamtędy funkcjonariusze cieszyńskiej drogówki, którzy udzielili jej pomocy i podwieźli na koncert.

Do Komendy Powiatowej Policji w Cieszynie zgłosiła się piosenkarka Pani Agata Balcy, która uczestniczyła w zdarzeniu drogowym. Na ręce komendanta złożyła podziękowania, związane ze zdarzeniem drogowym, którego była uczestnikiem oraz postawą dwóch policjantów z cieszyńskiej drogówki, dzięki pomocy których zdążyła na koncert. Policjanci opatrzyli dłoń, wymienili koło, zadbali o bezpieczeństwo, czyli wszystko to, do czego zostali powołani. Nie oczekiwali pochwał, ponieważ to ich obowiązek i spełnienie policyjnej dewizy „zawsze i wszędzie pomagamy i chronimy”. Ich postawę w sposób szczególny doceniła jednak piosenkarka, która na ręce Komendanta Powiatowego Policji w Cieszynie inspektora Jacka Stelmacha złożyła list gratulacyjny, który dotyczy postawy aspiranta Krzysztofa Brzezinki oraz aspiranta Mateusza Szarca z cieszyńskiej drogówki. Poniżej prezentujemy treść listu i jednocześnie dziękujemy za miłe słowa uznania naszych codziennych działań – informuje cieszyńska KPP.

 

Red.

źródło: ox.pl
dodał: NG

Komentarze

5
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2023-06-07 16:31:53
Santa_Claus: wzruszające
2023-06-07 21:27:52
Mario1: Dziadkowi to by mandat wypisali, dowód rejestracyjny zatrzymali i jeszcze auto by holowali -żenujące mają się czym chwalić.
2023-06-07 22:05:50
Oko: To po prostu kontynuacja dobrej roboty z czasów pandemii kataru.
2023-06-08 11:08:24
Dick: Myślę, że warto docenić taką postawę policjantów! Może Ciebie też spotka taka sytuacja na drodze....
2023-06-08 11:12:56
sierżant_Niemyty_Wycior: ...i wtedy ci przypierdzielą
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: