Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Polska Rodziną Silna - maszerowali w Cieszynie

Marsze dla Życia i Rodziny organizowane są w całej Polsce. Wczoraj (10.06) przeszedł m.in. ulicami Cieszyna. W tym roku motywem przewodnim, tej manifestacji w obronie życia, jest hasło "Polska Rodziną Silna". Zobacz relację z tego wydarzenia.
źródło: ox.pl
dodał: MSZ

Komentarze

13
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2018-06-11 23:52:03
krokusik: A gdzieście paniusie z burmistrzem na czele byli podczas protestu w sejmie niepełnosprawnych? Urodzić kalekę po trupach, a potem matko się męcz. dobrze, że wybory idą
2018-06-11 23:54:31
krokusik: zapomniałem dodać, że taki chętny do obrony życia powinien przynajmniej kilka godzin w hospicjum spędzić.
2018-06-12 07:45:24
bronek91: krokusik, co do tego protestu w sejmie, pytanie kto tych biednych ludzi potraktował poważnie i nie wykorzystał do porobienia fotek.... Dowodzi to, jaki obecnie w Polsce jest poziom debaty publicznej w obecności mediów społecznościowych. Nie liczy się treść, ale żeby się pokazać i możliwie szybko zareagować. Nie liczy się przekaz, ale hasło, nie liczy się racjonalność, ale wzbudzenie emocji... Internet, media społecznościowe miały przyczynić się w założeniu do tępienia niedociągnięć władzy, w konsekwencji naprodukowały się kolejne patologie a niepełnosprawni, dzieci, mniejszości seksualne i kobiety robią jako mięso armatnie. Jedyna nadzieja w utrzymaniu heteronormatywizmu....
2018-06-12 09:32:50
krzysztof.mm: nie wymagajmy zbyt wiele od burmistrza Macury i w ogóle od całej tej pisowskiej ekipy - nie dość, że zwyczajnie mierni, to jeszcze w rolach pacynek, szmacianych kukiełek, którymi poruszają gesty kurdupla z Żoliborza, a mówić potrafią jedynie "przekazami dnia" z Nowogrodzkiej - jedno wielkie zakłamanie, obłuda, hipokryzja - protest niepełnosprawnych w Sejmie odsłonił prawdziwe oblicze tej bandy złodziei i oszustów
2018-06-12 10:50:39
knefel: ja-sioKrzysio Matyldziu najdroższy, ty znowu nie na temat. Właśnie takim jak ty przeszkadzają wszelkie marsze dla życia i marsze równości. W sumie czytając twoje żałosne nic nie wnoszące od wielu lat wypociny, nie dziwię się.
2018-06-12 11:58:07
mako: No rzeczywiście tłumy. A ubrani na czarno to najliczniejsza rodzina.
2018-06-12 16:31:30
koszor: Rodzina jest najważniejsza. I nie chodzi tu o politykę, lecz o wartości. Zwłaszcza w dzisiejszych czasach. Jeszcze niedawno homoseksualizm był zboczeniem. Dzisiaj pary homoseksualne chcą być traktowane na równi z tradycyjnymi. Koniec świata, dokąd zmierzamy?
2018-06-12 17:57:23
krzysztof.mm: z tym homoseksualizmem jest jak z prokuratorem Piotrowiczem - jeszcze niedawno był PZPR-owskim oskarżycielem w stanie wojennym, dziś jest gwiazdą PZPRawicy - zgadnij dokąd zmierzamy, koszorku?
2018-06-12 21:06:28
bronek91: Skoro normalność i naturalność należy już promować w ramach tego typu inicjatyw, oznacza to, iż te marsze dowodzą jedynie postępującej patologii, co społeczeństwu serwuje się jako rzekomy postęp i .nowoczesność.... Pytanie, kto na tę patologie daje się nabierać???? co to znaczy tradycyjny model rodziny???? Przeca jest ino jeden, reszta to ściema! Zatem skąd takie określenia jak "model"???? Niestety, ale nie wszystkie postępowania PiSu jako partii, czy w ramach PO-PiSu skupionego w ramach PZPrawicy stanowią rozwiązania prorodzinne. US ARMY jak dowodzi doświadczenie innych państw globu nie wróży niczego dobrego. Polskie Wody, ten nowotwór, łatwo mogą zostać sprzedane a w konsekwencji nie będziemy się domagać prawa do sprawiedliwego sądu ale dostępu do wody....... Zorganizowany przez PO-PiS exodus 2 czy nawet 3 mln. naszych rodaków przy zastosowaniu przemocy ekonomicznej i obecne zastępowanie ich przybyszami zza wschodniej granicy-> Ukraina a docelowo Uzbekistan. Zatem państwa ze strefy wpływów Rosji i Putina..... Odbieramy Rosji rezerwę demograficzną..... To z pewnością wraz z antyrosyjską i sztucznie nakręcaną nienawiścią wobec Rosji stanowi czynnik pozwalający z optymizmem założyć rodzinę patrzeć w przyszłość. Tak a propos, drogi PO-PiSie, z Rosją handluje cała UE, a rzekome śmieszne embarga odbiły się głównie na Polsce, pozbawiając wiele rodzinnych gospodarstw rolnych źródła utrzymania. Jak poprzez embarga PO-PiS chce walczyć z łamaniem praw człowieka i robić na szkodę Rosji...... Dla informacji, Chiny duuuuużżżżżżżżooooo bardziej znane są z braku przestrzegania podstawowych praw i wolności, in plus gospodarka Rosji coraz bardziej funkcjonuje w cieniu Chin..... Zatem może zaczepiacie nie to państwo co trzeba?????
2018-06-12 21:15:22
bronek91: krzysztof.mm, skoroś taki .nowoczesny, to może postarasz się już dziś wyprzedzić pewien punkt etapu i może zaczniesz promować np. zoofilię ???? Przeca transhumanizm to taka postępowa wizja..... A kto ma inne zdanie, ten moher;D:D:D:D:D
2018-06-12 22:03:55
skuter66: Bronek, z tym oszołomem szkoda dyskutować.
2018-06-13 06:15:02
bronek91: skuter66, spokojnie, nie trzeba dyskutować, wystarczy próbować zrozumieć świadomy czy podświadomy cel działania i skąd się takie a nie inne stanowisko biere.
2018-06-13 06:15:53
bronek91: Na kanwie dyskusji dotyczącej znaczenia rodziny we współczesnym społeczeństwie, jej roli itd. Przy okazji wątku marszu promującego instytucję rodziny, warto przypomnieć krytyczno-polityczne stanowisko w tym zakresie. Własność prywatna jest co do zasady materialna ale ma charakter wyłącznie zmysłowy i jest efektem wyalienowanego życia ludzkiego. Produkcja w myśli wczesnego Marksa opiera się na zmysłowym uczestniczeniu czyli rzeczywistości człowieka. Natomiast RELIGIA, państwo, RODZINA, prawo czy moralność to tylko szczególne sposoby produkcji podporządkowej odpowiednim założeniom. Wszystko to służy pojęciu własności prywatnej. Natomiast zniesienie własności prywatnej służyć ma zaprowadzeniu powszechnej wolności i likwidacji jakiejkolwiek alienacji. Ma to oznaczać powrót człowieka z NIEWOLI RELIGII, państwa, RODZINY, prawa czy moralności do społecznego, wolnego bytowania. Czyli należy przez to rozumieć powrót do nieskrępowanego człowieczeństwa zatraconego przez pryzmat wyzysku i walki klas. Bez odniesienia do Marksa, trudno zrozumieć sens tych wszystkich antykulturalnych czarnych czy różowych protestów, gdzie głównym celem jest deprecjonowanie pewnych instytucji społecznych. Właśnie takich jak reakcyjna wobec .nowoczesnych założeń rodzina….
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: