Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Połowa ceny, pełne zadowolenie

W ostatni weekend września odbyła się organizowana przez Wiślańską Organizację Turystyczną akcja ''Wisła za Połowę''. Główną ideą była promocja Wisły oraz, co najważniejsze, działających w nim wiślańskich przedsiębiorców związanych z turystyką.
W dniach 28-30 wrzesnia kolejny raz wiślańscy gestorzy obniżyli ceny swoich usług i produktów o połowę. Nie wszyscy i nie na wszystko, ale i tak turyści byli zadowoleni. W ramach akcji odbyły się także liczne imprezy, z których najważniejszą było „II Beskidzkie Listobranie”, czyli koncerty piosenki turystycznej i poezji śpiewanej z zespołami takimi jak: „Na Bani”, „Żeby nie Piekło”, „Chwila Nieuwagi”, Marek Gordziej z zespołem i Maciej Służała. Wszyscy wykonawcy stanęli na wysokości zadania, tworząc niesamowitą atmosferę na wiślańskim rynku.
 
Podczas sobotnich warsztatów twórczości ludowej wszyscy chętni mieli okazję popróbować malowania na szkle, rzeźby, tworzenia pisanek oraz szydełkowania oraz zasmakować w pysznych domowych ciastach, cieszących się wyjątkowym zainteresowaniem. Dla bardziej aktywnych zostały przygotowane rowery i samochody terenowe - także po zniżce 50 %.
 
Chętnych turystów do skorzystania z atrakcji - których ceny obniżone zostały o połowę - nie brakowało. Szkoda, że takiej promocji nie ma codziennie – mówili z uśmiechem. Ale turyści narzekali też na niewielką liczbę lokali gastronomicznych, które przystąpiły do akcji.
 
 
 
 
Niedzielę, prócz koncertów „Beskidzkiego Listobrania”, uświetniła uroczystość odsłonięcia tablicy w Wiślańskiej Alei Gwiazd Sportu, do której „zapisał się” Jan Kawulok – kombinator norweski. (Zobacz: Muszą być obiekty dla młodych) Wręczono także nagrodę w ramach rozstrzygnięcia konkursu fotograficznego „Pokręcony Obiektyw”.
 
JB
źródło: ox.pl/materiały prasowe
dodał: JB

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: