Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Policyjne statystyki

Od piątku do niedzieli policjanci w całym garnizonie cieszyńskim zatrzymali 11 sprawców przestępstw oraz 2 poszukiwane osoby ukrywające się przed wymiarem sprawiedliwości. Stróże prawa przeprowadzili ponad 170 interwencji. Na drogach doszło do 14 kolizji i zatrzymano dwóch pijanych kierowców.

Od piątkowego popołudnia do niedzieli policjanci w powiecie przeprowadzili ponad 170 interwencji. Na drogach doszło do 14 kolizji drogowych. Mundurowi zatrzymali dwóch pijanych kierowców. W weekend odnotowano 3 kradzieże i 1 włamanie.

W tym czasie policjanci w całym powiecie zatrzymali łącznie 11 sprawców przestępstw oraz 2 poszukiwane osoby ukrywające się przed wymiarem sprawiedliwości. W grupie zatrzymanych na gorącym uczynku lub po pościgu znaleźli się sprawcy: kradzieży, posiadania narkotyków oraz dwóch nietrzeźwych kierowców pojazdami.

W niedzielę po 3.00 na ulicy Liburnia w Cieszynie, policjanci zatrzymali do kontroli kierującą fiatem. Badanie stanu trzeźwości 46-letniej mieszkanki Cieszyna wykazało ponad 1,7 promila alkoholu w organizmie. Drugi z kierowców został zatrzymany w Wiśle – jemu pobrano krew do dalszych badań.- mówi st. asp. Rafał Domagała, rzecznik prasowy cieszyńśkiej policji.

red.

źródło: ox.pl/KPP Cieszyn
dodał: JB

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: