Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Policyjne podsumowanie weekendu

15 sprawców przestępstw oraz 3 poszukiwane osoby ukrywające się przed wymiarem sprawiedliwości zostały zatrzymane w miniony weekend przez cieszyńskich stróżów prawa. Łącznie mundurowi przeprowadzili ponad 150 interwencji. Na drogach powiatu doszło 8 kolizji. Policjanci zatrzymali 4 pijanych kierowców.

W grupie zatrzymanych na gorącym uczynku lub po pościgu znaleźli się sprawcy: uszkodzenia mienia, pobicia, uszkodzenia ciała, gróźb karalnych, posiadania i przemytu narkotyków oraz czterech pijanych kierowców pojazdów i trzech bez uprawnień.

Niechlubnym „rekordzistą” wśród nietrzeźwych kierowców w weekend był 51-letni mieszkaniec Chybia zatrzymany w niedzielę. -  Tuż po 21.00 na ulicy Podleśnej w Chybiu policjanci z strumieńskiego komisariatu zatrzymali jadącego zygzakiem motorowerzystę. Badanie alkomatem kierowcy wykazało ponad 3 promile alkoholu w jego organizmie. Pozostali pijani kierowcy zostali zatrzymani w Zaborzu, Chybiu i Koniakowie. Natomiast w Cieszynie i Strumieniu policjanci zatrzymali trzech kierowców, którzy zdecydowali się na jazdę samochodem pomimo cofniętych uprawnień do kierowania – informuje podkom. Rafał Domagała, rzecznik prasowy cieszyńskiej policji.

Do włamań doszło w piątek (25.11.2016) w Cieszynie i Kaczycach. W obu przypadkach z mieszkań złodzieje skradli pieniądze oraz biżuterię. - W piątek i sobotę policjanci zatrzymali 3 osoby, które posiadały narkotyki. Mundurowi zarekwirowali łącznie kilkadziesiąt gramów marihuany. W sobotę po 21.00 na ulicy 3 Maja w Ustroniu policjanci z komisariatu zatrzymali 28-letnią kobietę, która uszkodziła zaparkowany samochód. Straty sięgają 1000 złotych. W niedzielę o 1.30 na ulicy Puńcowskiej w Cieszynie policjanci zatrzymali dwóch mieszkańców miasta w wieku 18 i 31 lat, którzy dopuścili się pobicia 18-latka – wylicza Domagała.


(red)
 

źródło: ox.pl
dodał: CR

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: