Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Policyjna statystyka

Od piątku do niedzieli policjanci garnizonu cieszyńskiego zatrzymali 14 sprawców przestępstw, w tym 7 nietrzeźwych kierowców. Zatrzymano też 2 poszukiwanych ukrywających się przed wymiarem sprawiedliwości. Stróże prawa w całym powiecie cieszyńskim przeprowadzili niespełna 180 interwencji. Na drogach doszło do 2 wypadków i 13 kolizji.
Podczas weekendu policjanci cieszyńskiego garnizonu przeprowadzili w całym powiecie prawie 180 interwencji. Na drogach odnotowano 13 kolizji oraz 2 wypadki drogowe, w których 3 osoby zostały ranne. W piątek przed południem w Istebnej 33-mieszkaniec tej miejscowości kierując daewoo zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się z nissanem, którym kierowała 28-latka z Rycerki Górnej. Oboje trafili do szpitala. Kierowca daewoo był pijany. Miał prawie 1,3 promila alkoholu w organizmie. Z kolei w niedzielne popołudnie na ulicy Bielskiej w Górkach Wielkich 65-latek kierując oplem doprowadził do zderzenia z motocyklem yamaha. 34-letni kierowca jednośladu trafił do szpitala.
 
Od piątku do niedzieli kryminalni odnotowali 4 kradzieże. Policjanci w całym powiecie zatrzymali łącznie 14 sprawców przestępstw oraz 2 poszukiwane osoby ukrywające się przed wymiarem sprawiedliwości. Wśród zatrzymanych podejrzanych znaleźli się sprawcy kradzieży, posiadania narkotyków, znęcania się i nietrzeźwi kierowcy samochodów. W piątek cieszyńscy policjanci zatrzymali 5 osób podejrzanych o posiadanie narkotyków. Niechlubnym rekordzistą wśród pijanych kierowców został 37-letni mieszkaniec małopolski, zatrzymany w piątkowy wieczór w Wiśle na ulicy Ustrońskiej. Mężczyzna kierował bmw mając ponad 2,6 promila alkoholu w organizmie. Pozostali pijani kierowcy samochodów zostali zatrzymani w Cieszynie, Cisownicy, Kiczycach, Ustroniu i Harbutowicach.
 
Red.
źródło: ox.pl/KPP Cieszyn
dodał: JB

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: