Policjant z Jasienicy z medalem

Marek Chrapkiewicz, policjant i mieszkaniec gminy Jasienica, 20 października zdobył złoty medal Mistrzostw Policji w Judo.

Zawody zostały przeprowadzone 20 października 2017 w Centrum Szkolenia Policji w Legionowie, prawo startu miał w nich każdy zawodnik reprezentujący polskie służby mundurowe. - Marek Chrapkiewicz, reprezentujący tyską komendę, zdobył pierwsze miejsce w kategorii wagowej do 81 kg, wygrywając wszystkie pięć walk. Sukces tym bardziej cieszy, gdyż w finale poprzez rzut na ippon pokonał utytułowanego zawodnika Huberta Terleckiego, reprezentującego na co dzień Gwardię Bydgoszcz – informują władze Jasienicy.

W zawodach uczestniczyli funkcjonariusze z Komendy Stołecznej Policji, CSP w Legionowie oraz komendy wojewódzkie z Bydgoszczy, Katowic, Krakowa, Łodzi, Poznania, Radomia, Wrocławia, Białegostoku, Komendy Głównej Państwowej Straży Pożarnej, Służby Więziennej, Biura Ochrony Rządu oraz Wojska Polskiego.

Policjant z Jasienicy startuje od 17 lat, na swoim koncie ma m.in. III miejsce Mistrzostw Europy w Ju-Jitsu (2006, 2007,2008,2009), medale z mistrzostw Polski juniorów, medale z mistrzostw Policji w judo w latach 2011-2017. Jest wieloletnim członkiem kadry narodowej w ju-jitsu.

red.

źródło: OX.PL/mat.pras.
dodał: NG

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
kontakt z redakcją