Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Policja szuka quadów

Dziś (12.04.11) w nocy z terenu prywatnej posesji w Wiśle skradziono cztery quady. Okoliczności kradzieży badają wiślańscy policjanci, natomiast właściciel wyznaczył nagrodę pieniężną za pomoc w odnalezieniu pojazdów.

Do kradzieży doszło dziś w nocy na ulicy Fiedorowskiej w Wiśle: - Właściciel ostatni raz widział zaparkowane quady pod wiatą około godz. 22.00 gdy zamykał bramę do posesji. Rano o 6.50 stwierdził, że cztery quady zniknęły (w tym jeden wyposażony w wyciągarkę) - informuje rzecznik prasowy KPP w Cieszynie, mł. asp. Rafał Domagała.

Jeden ze skradzionych quadów został odnaleziony pod mostem w Malince. Pozostałych maszyn nie udało się jak na razie odzyskać. Do pomocy w śledztwie zaangazowano grupę operacyjno-procesową, technika kryminalistyki z cieszyńskiej komendy oraz psa służbowego do tropienia śladów złodziei.

Policja apeluje: wszystkie osoby, które mogą mieć w tej sprawie jakiekolwiek informacje, lub wiedzą coś na temat tej kradzieży, proszone są o kontakt z policjantami w Wiśle pod numerem telefonu (33) 8 54-97-10 , lub z najbliższą jednostką policji – tel. 997 i 112.

źródło: OX.pl
dodał: NG

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: